Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki az, aki ráér megnézni a...

Ki az, aki ráér megnézni a Zsákbamacskát és a Drágám, add az életedet?

Figyelt kérdés

Most azonos időpontban megy a TV2-n a Zsákbamacska és a SuperTV2-n a Drágám, add az életed! Ennél a két műsornál a műsorrögzítés nem lehetséges.

Ha lenne analóg adás, akkor a TV2-ről tudnék felvenni, de a SuperTV2-ről nem. Most már kábel TV-n is megszűnt az analóg adás. Egy videokazettának nem tesz jót, ha oda-vissza tekergetjük. A videomagnó elromlik. Egy motorcsere nagyon drága. Már nem is gyártanak videomagnót, nemhogy motort nem gyártanak egy VHS videomagnóhoz.

Különben is ezeket a műsorokat csak az ér rá megnézni, aki otthon van, ugyanis aki dolgozni jár, annak hamar le kell feküdnie.



2023. aug. 15. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Ezeket elvileg neten vissza lehet nézni bármikor. Utólag felteszik, ha a tévében lement az adás.
2023. aug. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nálunk a Mediaboxon bejön a YouTube, a Netflix és az HBO Max, de TV2 Play funkció nincs rajta. Nem akarok külön tévéokosítót venni! A számítógépet sem tudom összekötni a TV-vel. Az én gépemnek nincs HDMI kimenete.
2023. aug. 15. 18:13
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Barátok közt ~11.000 része sima ügy
2023. aug. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Legrosszabb esetben böngészőből a monitoron meg lehet nézni.

Miért nem lehetséges felvenni az egyiket? A mediaboxok tudtommal felvenni is tudnak, és mindenki ilyet kap. Vagy ez típusfüggő, előfizetés függő?

2023. aug. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Válasz 4-esnek: mert ennél a két műsornál a mediabox az írja ki, hogy ,,A műsorrögzítés nem lehetséges."
2023. aug. 15. 18:40
 6/11 A kérdező kommentje:
A rögzítő műsoroknál van egy R betű, körberajzolva. Ha a Zsákbamacska rögzíthető műsor lenne, akkor másnap nézném meg.
2023. aug. 15. 18:51
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

Nosztalgikus volt olvasni a VHS megoldást. Ja, valamikor 25 éve még így csináltuk. 🙂


Az egyetlen megoldás, ha nem lehet mediaboxszal rögzíteni valóban a TV2 Play. Ha okostévéd van, arra nem telepíthető. Én meglepődtem, hogy szemben az RTL+-szal erre már Android TV alkalmazás is kijött, a Play Protect certifikációval rendelkező készülékekre. De általában a legelterjedett Samsung Tizenre és LG WebOs-re ilyesmik hamarabb szokták elkészülni.

2023. aug. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Ha okostévéd van, arra nem telepíthető? (Így helyes.)
2023. aug. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egyszerű... megnézed a zsákbamacskát, a drágám add az életedet pedig amikor legközelebb adják.
2023. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Válasz: sajnos a Zsákbamacskát maximum pénteken tudom megnézni. Aki dolgozni jár, annak hétköznap hamar le kell feküdnie.
2023. aug. 17. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!