Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek a The Voice jobb...

Szerintetek a The Voice jobb mint az X faktor volt?

Figyelt kérdés
Szombaton volt az első adás. Nekem valahogy jobban tesztet mint az X-faktor. Letisztultabb, nincs benne trash és bohóckodás , nem csúsznak-másznak a földön.. Pedig én is a 18-49 kategóriába esek.. Vélemény ?
2023. szept. 5. 08:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Maga a formátum eleve jobb, komolyabb. Mivel háttal ülnek nincs értelme bohóckodni, úgyse látják. A későbbiekben se szubjektív dolgok alapján, hirtelen felindulásból állítják fel a versenyzőket, így aki később jön több eséllyel indul, hanem egymáshoz mérve objektív szempontok alapján dől el, hogy ki jut tovább.
2023. szept. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Színvonalasabb, nincs bohóckodás. A zsűri tagoktól tartottam, hogy majd el fogják ezek is hülyülni, de szerencsére komolyan veszik. Meg úgy láttam ide már alapból jó hangú emberek jönnek. Azoknak unalmas lesz akik az x faktor válogatót szeretik a vicces jelentkezők miatt, de nekik most ott lesz a sztárban sztár. Most azért is jött ez az újítás mert most ezt a műsort is meg versenyeztik a nézőkkel, hogy melyik csatornán futó tehetségkutató győz. Mert eddig az x faktor bukott ha jól tudom a sztárban sztár ellen.
2023. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen nekem is nagyon tetszik ez a "letisztultság" és a minőség. Én személy szerint az X-be is a élő show-k voltak a kedvenceim, a válogatók csak olyan "kötelező rossz" volt..
2023. szept. 5. 19:12
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Nekem fura, hogy nem számít az énekes megjelenése, előadói stílusa, mozgása, csak a hangja, mintha rádióba keresnének előadókat. Nekem nem tetszik jobban.
2023. szept. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb. Szkeptikus voltam az egymást követő színvonal alatti X-Faktorok után, de ez a műsor az évtized legjobb tehetségkutatója. Itt a mentorok kulturáltan viselkednek, kulturáltan mondják ki, ha gyenge a produkció és nem rakják fel a pultra a lábukat, ezzel tisztelve a versenyzőket és a nézőket is. Ráadásul a versenyzők is jobbak, akik között két kedvencem is van.
nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Nem. Unalmas és érdektelenné, lapossá vált. Énekelnek valamit. Aztán ezek a "kócsagok" mondanak valami okosságot. Ennyi a műsor. A végén meg szimpátia szavazás útján eldöntik, hogy ki az akit többet nem látunk. A költségvetés is észrevehetően alaposan meg lett nyirbálva.

Az előválogatón az, hogy háttal ül a zsűri, nem értem, miért olyan nagy szám. Az X-ben sem a kinézet alapján jutott valaki tovább, hanem ott is a hang számított.

Sokszor jött az a vád, hogy az X-ben nem elég tapasztalt szaktekintély a zsűri. Hát ebben a vojszban Miklósa Erikát leszámítva szerintem egyik sem az. Például ez a Manuel lehet hogy nagy tehetség és nagyon jó zenéket csinál. De számomra kiábrándító, hogy pár éve még ő volt a versenyző, emlékszem egy értelmes mondatot alig tudott lenyilatkozni mikor kérdezték, most meg osztja az észt mint valami főmufti... Számomra nem hitelesebb, mint pl. egy Alex.

Gondolom most le leszek pontozva, mert más véleményt mertem írni. De nekem az X-faktor jobban tetszett.

nov. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kicsit egyet értek az utolsóval amúgy. Az tény h minőségileg jobb mint az X de kicsit tényleg ellaposodott sajnos.. a x be is többnyire szimpátia alapján jutottak tovább , bár az igaz h az elő-be is meghagyták a székes feladatot , és talán ezért nem tudott úgy ellaposodni. Meg talán az X jobban volt vizualizva. Szerintem a Voice-bol többet is ki lehetett volna hozni mert az nagyon tetszett h nem volt tele trash-el.. vagy akk az X et kene így megcsinalni
nov. 13. 22:35
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

7-8


Nincs szükség az 1000. tehetségkutatóra. Ez a Voice is volt már. Mindegyik ilyen műsorban az énekesek háttértörténete számít, szinte soha nem a hang. Főleg, hogy gyakran tele vannak középszerű vagy szar énekesekkel.

dec. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%

8-as: az X-ben a székes rendszer egy elég nagy hülyeség és rendkívül igazságtalan, több szempontból is.

1. Nincs esélyük a versenyzőknek a fejlődésre és nem lehet megismerni őket.

2. Aki utolsó fellépő és széket kap, biztos továbbjutó, míg akik korábban lépnek színpadra és szintén széket kapnak, nekik nem biztos a továbbjutásuk az utolsó pillanatig.

3. Ez a rendszer lehetőséget ad egyes mentoroknak a taktikázásra. Pl. két évvel ezelőtt az elődöntőben ByeAlex két mentoráltja került a veszélyzónába, mert Gáspár Lacinak és Puskás Petinek az volt a fontos, hogy a saját embereik ott legyenek a döntőben.

dec. 8. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!