Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért 18+ -osak egyes sorozato...

Stevesmith kérdése:

Miért 18+ -osak egyes sorozatok a Comedy Central Family-n? Gondolok itt a reggel vetített Spongyabobra vagy délután 16 órakor leadott Anyám borogass sorozatra..Eleve nem lenne szabad ilyen időben 18+ sorozatot vetíteni, vagy rosszul gondolom?

Figyelt kérdés

2023. szept. 22. 16:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Comedy Centralon nincs is korhatár karika kint, és az sem rémlik hogy a műsorok előtt bármi ilyesmi korhatárra figyelmeztetést leadnának.

Úgy tudom a cseh médiahatóság a felügyeleti szervük.

2023. szept. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
#1: Nem rémlik? Én pl. utálom a South Parkot, de mégis kívülről fújom a figyelmeztetést: "Műsorunkban csúnya szavak hangzanak el, megtekintését semmilyen korosztálynak nem ajánljuk!" A Brickleberry előtt is van figyelmeztetés.
2023. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
#2 Az magának az adott műsornak (South Park) a része, nem a csatorna figyelmeztetése!!
2023. szept. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kicsi piros négyzet a jobb alsó sarokban. A comedy central family-n. Kár, h nem fotóztam le :( én is most először láttam ilyet, szeptember 22.-én délután 16 óra körül, az Amerika Huangjai Télapós része és az azután következő anyám borogass részénél is láttam(amikor Sue-t véletlenül szájon vágja a pasija, mert Axl elhúzódik a pofon elől.)A párom pedig a reggeli spongyabob részénél látta.
2023. szept. 23. 07:23
 5/14 anonim válasza:
Tényleg ki van írva a SpongyaBobnál. [link]
2023. szept. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Nekem úgy rémlik, hogy délután moderált változatban adják a Family Guyt, kisípolva káromkodásokat, este meg cenzúrázatlanul.

Nem tudom, hogy mennyire képes ez a tartalmat, sztorikat korhatár kompatibilissé tenni. Mondjuk az is elképzelhető, hogy nem csak kisípolnak szövegrészeket, hanem válogatnak, hogy melyik epizód mehet délután, melyik nem.


Filmeknél is elő szokott fordulni, hogy véresebb, erőszakosabb jeleneteket kivágnak, hogy enyhébb kategória besorolással korábban is mehessen.

2023. szept. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6osnak, ha eleve moderálva van akkor azért, hogy ne legyen 18+os tehát nem kell kitenni szerintem. Amúgy épp most fotóztam, Itt egy kép a vasárnap reggeli Madagaszkár Pingvinjei adásáról :


[link]

2023. okt. 8. 09:41
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy csak tele a hócipőjük az NMHH pattogásával emiatt és inkább kiteszik, hogy 18+ minthogy azért büntessék őket, mert nem ezt tették ki. Simán el tudom képzelni, hogy szívtak már emiatt és egyszerűbb így elébe menniük.


Szerintem kérdezd meg a FB oldalukon, lehet, hogy válaszolnak valamit, ami vagy komoly, vagy talán legalább vicces.

2023. okt. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#3: De előtte a csatorna is kiírja, hogy csak felnőtt nézőknek ajánlják (a Brickleberry előtt úgyszintén). Sőt, ha jól emlékszem, a Broad City előtt is megjelenik ugyanez a figyelmeztetés a C. Central részéről.
2023. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
En csak azt tartom furanak hogy 18 alattiak szerepelnek egyes +18as filmekbe es sorikba. Ugye tudjatok hogy az nem tiltott, de az a 17 evesen es 364 naposan megnezel egy +18ast akkor mar visznek is...
dec. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!