Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ismét egy X-faktoros kérdés....

Ismét egy X-faktoros kérdés. Meg tudná nekem mondani valaki, hogy a képen szereplő non stop tag melyik amerikai hírességre hasonlít?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mondta, hogy hasonlít az egyik híres énekesre akinek nemrég volt az esküvője, és nekem meg már előtte is az az érzésem volt, hogy ismerős valahonnan. És egyre jobban idegesít, hogy nem jövök rá, hogy ki az.
2010. okt. 17. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
És a képet meg ki teszi majd be??
2010. okt. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:)
2010. okt. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hupsz....

bocsi nem direkt volt:)

[link]

2010. okt. 17. 22:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ezen a képen nem hasonlít rá de én amikor a műsorban megláttam rögtön Robert Pattinsona asszociáltam :D
2010. okt. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Josh Duhamelre. :D Ugye, hogy tök olyan, mint egy amerikai sztár? :O :D Tökjó. xD
2010. okt. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Josh Duhamelre hasonlít tényleg leginkább!
2010. okt. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

am télleg van benne valami robert pattinson-os is ,de az igazi befutó az josh lesz

köszi szépen

2010. okt. 18. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!