Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki a kedvenc karaktered a...

Ki a kedvenc karaktered a Kőgazdag Fiatalokban?

Figyelt kérdés

Nyílván a szerepük egy részét saját attitűdből merítik, a többit az írók teszik hozzá, ezzel együtt nálam a sorrend:


- Metta: az egész jelenségtől rosszul vagyok, rettentően irritáló, ez van

- Filip: nyilván ő a kötelező LMBTQ, egyéb hozzáadott értéke nincs a műsorban

- Kata: csóri, ezzel a rommáplasztikázott fejjel 40-nek néz ki, az affektálás és a “magasröptű” gondolatok csak tetézik...

- Csabika: ő a kötelező kisebbségi vonal, a karaktere viszont inkább ciki, mint cool

- Letícia: sokat ő sem tesz hozzá, de legalább nem lóg ki negatívan

- Aurél: nála el tudom képzelni, hogy tényleg gazdag (a faterja), bár a Mustangján kívül sokat nem villantott. KB. a tinilányok miatt tették be...

- Papacíta: komoly figura :D

- Szandi: igazi suttyó, de szórakoztató :))

- PSG Ogli: szerintem ő viszi a műsort. Az az igazi wannabe pacek, akiből megállás nélkül folyik a gagyi... de aki nem akarja komolyan venni, annak üdítő a karakter :)


Ezek az arcok amúgy MIND szerepet játszanak, ez szinte biztos. Tehát nem arról írtam véleményt, hogy ki-milyen ember, mert azt honnan tudhatnám, hanem hogy milyen karaktert testesít meg.



2023. okt. 2. 00:15
A kérdező szavazást indított:
Metta
Filip
Kata
Csabika
Letícia
Aurél
Papacíta
Szandi
PSG Ogli
10 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

hogy is volt kenyér és cirkusz? legalább még cirkusz van

örülök, hogy elmentem ebből az országból bár fogalmam nincs miért nézi ezt akárki is

2023. okt. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
Őszintén? Nem sokat láttam ebből a "műsorból" szerencsére, de annyi elég is volt. Az alapján pedig: nincs kedvencem. Mindegyikük irritáló és unszimpatikus.
2023. okt. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!