Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy tudom befogni az ingyenes...

Hogy tudom befogni az ingyenes csatornákat?

Figyelt kérdés
A mindigtv-nél olvastam hogy előfizetés nélkul is befoghato kb 17 csatorna. Hogy tudom megtalalni ezeket,a tv-n a szolgáltatot nem tudom kivalasztani.a jelnél azt irja hogy invitel,mást nem tudok választani.tetötéri antennám az van.

2023. okt. 4. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:

12 db tévécsatorna van a mindig tv "ingyenes" kínálatában.


Kell hozzá egy DVB-T, MPEG4- es, digitális vevőegység vagy egy olyan TV ami képes ezt a formátumot fogadni. Természetesen megfelelő vételi viszonyok szükségesek hozzá (antenna és lefedetteség).


Sokra nem mész az "ingyenes" állami csomaggal, nézhetetlen az összes csatorna...

2023. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A tv-m elég modern be vannak ezek épitve.tetötéri antennám is van.a lefedettséget megnéztem,van itt is. Csak azt nem tudom akkor miert nem találja a tv-m.
2023. okt. 4. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!