Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem töltődik le a...

Vajda Gábor kérdése:

Miért nem töltődik le a Netflix a Tévémre?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung UE32J4500AWXXH tipusú tévém,2018-ban vettem és ügyintéző szerint a legfrissebb szoftver van benne mert megnézte távoli elérés funkcióval.A szoftver száma 1150.0 .

A helyzet az hogy hogy a smarthub kinálatából bármit leszed a tévé de a Netflix a letöltés gomb megnyomása után mégse feliratú gomb marad,megjelenik egy kéken világító csík alatta és percek telnek el...de semmi nem változik.A Netflix a tv smarthub ajánlata a "legnépszerűbb" csoportban a programok között.

Laptopon megy,még szép....A másik tévémen működik pedig ott külön rá is kellett keresni és úgy letölteni.Az a tévé is Samsung csak azt tavaly tavasszal vettem.Igaz nem tévének használom hanem információs panelnak de ez most mindegy.A két tévé ugyanazon a wifi hálózaton van és a kisebb mégse akarja az igazságot.Neten hiába néztem bárhol,nem írnak ilyesmit hogy "le se tölti a tévé a netflixet."

Mint írtam kapcsolatba léptem Samsungos ügyintézővel,végignézte a tévét távoli hozzáféréssel,nagy resetet is csinált...szóval megpróbált mindent de ez a program olyan makacs hogy mindezek után se volt hajlandó lemászni a smarthubomba és

tévét nem találta problémásnak. .Naná...ha sikerült volna most nem írnék.

Szóval találkozott e valaki pontosan ilyen problémával,és tudja e hogy mi a megoldás?Előre is köszönöm!



2023. okt. 5. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk két kb. egyforma idős Samsung okostévé van, egyikre le lehet tölteni a Netflixet, és Prime-ot, de HBO, Disney, más streaming appokat már nem.

A másikra meg semmit sem. Azon ugyanez a probléma. Semmi sem történik a letöltés gombra. Nem tudok rá megoldást.


YouTube app meg egyik tévén sem működik, mert túl régi neki az operációs rendszere, ez a verzió már nem támogatott rajtuk.


Ha a Samsung nem tud megoldást, akkor más nem nagyon fog tudni.


Esetleg próbálkozz Samsung szervizzel beszélni, nem az ügyfélszolgálattal, hátha ők tudnak valami mást mondani, tanácsolni, de kétlem.


Sajnos az okos tévék okos része pár év alatt elavul és vagy lecseréled a tévét, vagy veszel hozzá egy külső okosító eszközt, ami olcsóbb és tovább frissíthető, mint a tévé.

2023. okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!