Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kőgazdag fiatalok? Vagy...

Kőgazdag fiatalok? Vagy inkább nyuggerek?

Figyelt kérdés

Nem nèzem ezt a műsort, de egyre több hírt jelenít meg nekem a facebook a Kőgazdag fiatalok sztárjaival kapcsolatban.

A cím alapján tini,vagy fiatal huszonèves szereplőkre gondolnèk... Na de ezek alap hangon 40-50nek nèznek ki.

Egy mai videónál ki volt írva a szereplőnő neve, Dulin Metta. Rákerestem volna kíváncsiságból a korára de sehol se találtam. Jó indulattal 35nek mondanám. Minimum.

Múlt hèten valami Papacicáról cikkeztek. Az is kinèz 65nek.


Mièrt fiatalok a műsor neve, ha már bőven 30 felettiek vannak benne?

Vagy ezek a szülők/nagyszülők lennènek ès vannak benne fiatalok is? (Akikről annyit nem cikkeznek,mert nem balhèsak mint a szüleik/nagyszüleik?)


2023. okt. 15. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Mivel szinészek játsszák az egészet, ilyen szereplöket sikerült keríteni
2023. okt. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15%
Dehogy színészek. Aurél kb. 19., Kata 26. A többit nem tudom.
2023. okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mondanám őket színészeknek, de gazdagoknak sem. Teli van hazugságokkal és túlzásokkal, megrendezett jelenetekkel a műsor. A kamu cégeikben a szereplők nem elérhetőek, szerettem volna rendezvényt szervezni én is, semmi reakciót nem kaptam, luxusingatlanom eladásával szerettem volna megbízni kata cégét, nem elérhetőek. Érdekes nemde? Metta a legidősebb a 32 évével, azért egy 32 éves még fiatalnak számít.
2023. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!