Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Aki néz tévét még rendszeresen...

Aki néz tévét még rendszeresen: Szokod nézni a helyi városi tévét is vagy csak az országos csatornákat?

Figyelt kérdés
2023. okt. 21. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Egyiket se. Mindet bezárhatnák, ami adófizetői pénzből fidesz közeli vagy azokat kiszolgáló embereket pénzel.


Annyi pénzből, amit spórolhatna így az állam egésze, azt nyugodtan oda adhatnák az andikának, hogy vegyen belőle HELL ENERGY Magyarország Kft-t.

2023. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem szokom.
2023. okt. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
kb. 80%-ban tematikus csatornákat szoktam nézni: NatGeo Wild, NatGeo, Viasat Nature, Animal Planet, meg néha Food Network, ID, TLC. Ha meg valahol van valami jobb film vagy sorozat, vagy sportközvetítés, akkor azt. A városi tévét csak nagy ritkán szoktam nézni, ha van valami engem/minket közvetlenül érintő dolog.
2023. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Budapesten helyi tévé a Főnix TV, ami a műsorelosztók kínálatában általában nincs is benne, és nem is igazán budapesti témákkal foglalkozik.


A kerületben működik a XVI. kerületi tévé, de ott is a műsor nagyrésze konzervműsor, tényleges helyi témákkal ritkán foglalkoznak.


Ennek okán csak országos csatornákat nézek, vagy külföldi adásokat. De ebben is olyan 80% a külföld javára, de azt sem élőben, hanem felvételről, vagy VOD rendszerben.

2023. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szokod??? 😂😂 Édes f@szom...


Szoktad nézni, nézed a helyi csatornákat, stb...

2023. okt. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!