Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A jelenlegi Survivort hol...

A jelenlegi Survivort hol forgatták?

Figyelt kérdés
Az Rtl-en jelenleg futó Survivort hol forgatták? Lehet mondták az első adásban, de nem emlékszem. De szép helyen van tetszik. És a tavalyit hol forgatták? Mellesleg milyennek gondoljátók Joe-t műsorvezetőnek? Szerintem a legjobb műsorvezető ehhez a műsorhoz. Igaz, hogy Istenes Bencét meg Stohl András vezetését nem láttam.

2023. okt. 31. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem a legjobb vezető..amúgy Fülöp-szigetek keleti része.
2023. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fülöp- szigetek ( a mostani évad)

Dominika az előző évad

A korábbi szezonokat sajnos nem láttam, csak 1-2 videót amit neten megtaláltam. Teljes évadok sajnos nincsenek fent sehol.:(

Én Joe miatt kezdtem el nézni a 2021-es szezont, szerintem nagyon jól áll neki ez a szerep, tetszik kifejezetten.

Bár attól tartok nem lesz folytatása a műsornak, mert elég rossz lett a nézettség sajnos:( Én amúgy elnéznék évente 3-4 szezont is belőle, nagyon megszerettem.

nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem a Joe börtöntöltelék cigán.
nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!