Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem lehet énekesnő...

Miért nem lehet énekesnő koncertjére jegyet nyerni?

Figyelt kérdés

Szoktam nézni a TV2-n a Párharc-ot. Szoktam hallani, hogy ,,Küldje a helyes válasz betűjelét...", és azt, hogy ,,heti nyereményünk...". Ilyenkor vagy egy fiúnak (pl. ByeAlex), vagy egy olyan együttesnek a koncertjére lehet jegyet nyerni, amelyben csak férfiak vannak (pl. Hooligans). Azt nem szokták mondani, hogy ,,heti nyereményünk..." egy Tóth Gabi koncertre (ahol Tóth Vera is közreműködik) vagy egy Szekeres Adrien koncertre szól. Azt sem mondják, hogy ,,heti nyereményünk" egy Neoton koncertre szól.

A sorsolók csak olyan emberekre gondolnak, akik egy koncerten basszus és tenorhangokat szeretnének hallani? Akik egy színpadon szoknyát szeretnének látni, s mezzoszoprán vagy szopránhangokat szeretnének hallani, őket a sorsolók figyelmen kívül hagyják?



nov. 24. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Tele vannak az énekesnők is ingyenes haknikkal egész évben. Ha nagyon meg akarod nézni őket, több olyan rendezvényre is elmehetsz, ahol nincs belépő, így nem kell azokat megnyerni sem. Nem mintha annyira divatban lenne a szoknya (főleg színpadi viseletként egy emelvényről, ahol belátnak alá), hogy ezért az élményért mész csak el.

Ne gondold túl. Arra sorsolnak jegyet, amire épp kapnak, vagy szerződésben vannak a promócióra.

nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tóth Gabinak ingyenes koncertjei vannak, azért nem lehet rá jegyet nyerni. 😂
nov. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én azért írtam a szoknyát, mert a fiúknak is meg a lányoknak is van nadrágjuk, a haj viszont nincs nemhez kötve.
nov. 24. 13:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem is lenne baj, ha egyetlen magyar előadó koncertjére sem lehetne páros belépőt nyerni. Tudom, hogy aki Nyíregyházán, Zalaegerszegen vagy Békéscsabán küldi el a helyes válasz kódját, annak milyen sokat kell oda-vissza utazgatnia. A jegyet meg nem lehet pénzre cserélni.
nov. 25. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!