Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Külföldön élek és erre az...

Külföldön élek és erre az úgynevezett IP tv-re szeretnék előfizetni, milyen tapasztalataitok vannak ezzel?

Figyelt kérdés
Sok lehetőség feljött, de ezen a sweet.tv-n akadt meg a szemem. Annak ellenére, hogy sok rossz kommentet olvastam, sok jót is, és eléggé segítőkész a csapat akik üzemeltetik. Van itt valakinek ilyennel kapcsolatban akármilyen tapasztalata?

nov. 29. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Idén év eleje óta használom, a csatornák száma dinamikusan fejlődött, illetve sok kezdetben SD-ben elérhető csatorna lett HD. Sajnos vannak túlzások a marketing szövegben, tényleges 4K csatorna nincs, ami 4K az egy akvárium, illetve egy kandalló loopközvetítés. Az egy hétig visszanézhető adás a kínálat kb felénél érhető el, az állami tévék, a TV2 és RTL csatornák esetében nem, és most ezt nem úgy kell érteni, hogy a TV2-n nincs, hanem a tizenegynéhány TV2 kábelcsatorna és a hét-nyolc RTL csatorna egyikén sincs.


A TV2 csoport csatornáin emellett nem folyamatos a műsor, egyes műsorok, általában amerikai filmek és sorozatok idején csak felirat látható, hogy az adott műsor szerzői jogi okok miatt nem elérhető.


Az árak hektikusan változnak, de abban korrektnek tűnnek, hogy az esetleges árváltozást követően, amíg le nem mondod az előfizetéskor érvényes áron kapod. Én egy januári akcióban 1300 forintért fizettem elő, mindmáig annyi, a most 4900 forintért hirdetett teljes csomag, miközben volt az már 6600 forint is.


Külföldről, kérdéses, hogy elő tudsze fizetni a magyar szolgáltatásra, vagy csak a helyire. A weboldal kiszűri a legtöbb VPN-t, így Magyaroszágon nem lehet megnézni pl a szlovák kínálatot, árakat. Az év elején még ennek totálisan a fordítottja működött, VPN-nel magyar előfizetéssel bármelyik szomszédos ország kínálata elérhető volt, vagyis utazás során mindig annak az országnak a kínálatát érted el, ahol tartózkodtál. Később fejlesztettek rajta, így most már magyar előfizetéssel külföldön is a magyar kínálat érhető el.

nov. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, az 1000+ film sem úgy van, hogy előfizetsz és kapsz mellé egy hatalmas videótárat. Kb 40-50 film ingyenes, az összes többi vagy kölcsönözhető vagy megvásárolható. A kölcsönzés 800 forint, a vásárlás 3000-4000 forint.
nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyébként elégedett vagyok vele, mondjuk azért is, mert kedvező áron kapom, gondolkodom a Digi esetében a tévészolgáltatás lemondásán, mert az semmi pluszt nem nyújt, kevesebb a HD adás, és nincs visszanézhető adás.
nov. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Turai Lajos válasza:
Van lehetőség hogy nézd ahol akkarod csak net kell hozzá. Film és sorozat, rengeteg tv csatorna magyar és külföldi csatornák is vannak rajta világ több részéről ha ír valaki tudok segíteni hogy kihez kell fordulni. Van egyszeri díj ami az applikációé 8euró és plusz 20euró havonta az Ip tv hogy a szolgáltatás menjen. Van pár napos próba időszak is
febr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!