Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerinted is jó ötlet okostele...

Szerinted is jó ötlet okostelefonokat 80 körüli öregemberekkel reklámozni (akik valószínűleg korábban nem is találkoztak ilyennel)?

Figyelt kérdés
A dolog jellegéből adódóan szerintem a fiatalabbak egyáltalán nem ismerik őket.

dec. 9. 07:17
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
4 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Abban nem értek egyet, hogy Bodrogi Gyulát a fiatalok nem ismerik, mert azok a fiatalok, akikkel én kapcsolatban állok, mind ismerik Bodrogi Gyula tevékenységét, és én is hallgattam egy időben rendszeres jelleggel az általa olvasott hangoskönyveket. Aki meg nem ismeri, az így járt.

De ennek ellenére én sem tartom jó ötletnek a Vodafone bohóckodását, ugyanis erről a reklámról ordít az erőltetettség. Megérteném, ha mondjuk idősebbeket akarna megcélozni a reklám, de ez nem így van. A Vodafone által hirdetett szolgáltatást igénybe vehetik fiatalok is, és idősek is.

dec. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Szerintem aranyos. Bodrogi Gyula és Szilágyi Tibor is fantasztikusak. Érthető, hogy Walter Matthau és Jack Lemmon párosát akarják velük “utánozni”, és nekem tetszik ez is, mivel azokat a filmeket juttatta eszembe.
dec. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

"akik valószínűleg korábban nem is találkoztak ilyennel"

Milyennel? Okostelefonnal? Hát hol voltak az előző 15 évben?

dec. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#3 Az más kérdés, hogy nyilván tudnak a létezésükről, de az nem ugyanaz. Ahogy Bodrogi magasra tartja, valószínűleg nem a rendező kérésére, eléggé mesterkélt. De már a koruk miatt sem valószínű, nem jellemző, még ha akad is ellenpélda.
dec. 9. 09:28
 5/20 anonim válasza:
0%
Ostoba vagy Te ahhoz, hogy felülbíráld mi a jó marketing.
dec. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mégis, mi az? Taníts Mester, te marketingzsenik királya! Már ha leereszkedsz hozzám...
dec. 9. 09:47
 7/20 anonim ***** válasza:
5-ös, honnan tudod, hogy jó?
dec. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%
Persze,hogy korábban nem találkoztak ilyen szerkezetekkel.Hiszen 50 éve amikor ők voltak fiatalok még nem is létezett eszestelefon..
dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#8 nem értelek, nem idén találták ki.
dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan ma már 70-80 körül járnak, de nem szabad elfelejteni, hogy valamikor(1992-től) az összes közszolga részére kötelező volt a számítógép ismeret! És 2000-től a kártyás mobiltelefon is. Aztán 2007-től fokozatosan megszokták az okostelefont is. De persze van olyan 60 éves is, aki a mai napig csak butatelefont használ.
dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!