Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a Reszkessetek betörők teóriákról?

Figyelt kérdés

1. Kevin apja utálja Kevint.


Hiszen nem úgy tűnt mint aki aggódik érte, teljesen nyugodt volt végig. A 2.reszben pedig mikor hátul fut a többiekkel együtt hogy elerjek a repülőt nem törődik azzal hogy nem maradt e le stb, hátra se néz. Meg úgy alapból nem sokat beszél vele.


2. A McCallester család tagjai egy szekta.


A szomszédokkal elég tavolsagtartoak, Buzz pedig remtorteneteket terjeszt, a holapatolorol.


3.A holapatolo az idősebb Kevin a jövőből.


Amikor a templomban beszélgettek egymással, kiderult hogy mindkettőjüknek hasonló problemaik vannak, illetve a rész végén olyan mintha tudta volna mikor kell ott lennie, és leütni a betoroket a lapáttal, mielőtt a betörők elbannak Kevinnel.


4. Kevin valójában halott és csak egy szellem.


Elvégre senki sem bírja őt (kivéve persze az anyukát), mindenki úgy viselkedik vele hogy ő egy nem szivesen látott személy, viszont mivel kötődik a házhoz így profi csapdákat állít hogy megóvja azt a betoroktol.



dec. 28. 19:14
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja és az elsőhöz még annyit, hogy a második rész végén még le is orditja Kevin fejét, amiért túl sokat ki kell fizetnie, amiért annyi edesseget evett.
dec. 28. 19:26
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Mind hülyeség. Erőltetett belemagyarázások egy hype-ra kapaszkodva, hátha valakinek egy kis nézettsége vagy felkapottsága származik, ha ilyeneket terjeszt.

Nincs olyan mű, amibe ne fantáziálták volna bele, hogy igazából halottakat látsz. Akkora közhely, nincs is enélkül fan-teória.

dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#2 szerintem is a szellemteorianak lehet legkevésbé valosagalapja. Amúgy nem én találtam ki őket, csak hallottam.
dec. 28. 19:30
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Valóban úgy tűnik, kevésbé aggódik érte, mint az anyukája, mindkétszer a család többi tagjával marad, de azért a többi 4 gyereket én sem bíznám rá Frank bácsira. A többiek sem néznek hátra, rohannak. Az első rész végén, amikor hazaérnek, úgy tűnik, őszinte az ölelése.

2. Azért ennél több bizonyíték kéne. Meg mégis milyen szomszédok? Az 1. részben mindenki elutazott, az öreg bácsival végig csak Kevin beszél.

3. Miért váltott nevet, miért avatkozik be a múltba, hogy paradoxont okozzon, Kevin hogyan veszett össze a fiával?

4. A betörők hogyhogy látják? Miben halt meg, élőket miért nem lehet nem szeretni, valamint élőként miért nem kötődhet az otthonához?

dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"a szellemteorianak lehet legkevésbé valosagalapja"

Valóságalapja egyiknek sincs, ez egy film, amiben annyi történt, amennyit az alkotók kitaláltak és megmutattak.

dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
16%

#1


Ez a film a 90-es évek elején készült. Én 8 évesen bőven egyedül jártam iskolába, 3.-ban az állatkertben árultuk az újságot, nem együtt, hanem ki merre lát alapon. Szóval Kevin apja nem utálta Kevint, csak akkor még nem volt ez a széltől is óvjuk a gyereket mentalitás. Mégis mi baja lehet egy gyereknek egy repülőtéren? Vagy otthon a házban? Az anyuka volt az aki túlreagálta az egészet.

dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A masik három meg nyilván phaszság, ahogy a #2-es válaszoló is írta.


(A hólapatoló nem lehet Kevin, hisz ha nem jön vissza, kinyírják a betörők, szóval meg sem élte azt hogy visszajöjjön)

dec. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#5 az apukás teória azért meggyozonek tűnik nekem...
dec. 28. 19:35
 9/19 A kérdező kommentje:
#6 otthon a házban még oké, de a második részben már egy számára teljesen idegen városban kötött kj
dec. 28. 19:45
 10/19 anonim ***** válasza:
16%
#9 egy 5 csillagos szállodában, ahol kártyaval fizetett, tehát kb 1 napon belül kiderült a szülőknek hogy kutya baja.
dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!