Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Reklámok szaporodása?

Ohej49 kérdése:

Reklámok szaporodása?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben elhatalmasodó reklám özönt, hogy tudjátok kivédeni Pl a tvnél, azon kívül, hogy átkapcsolsz másik csatornára stb? A reklámozóknak nem kerül semmibe reklám mert beleolvasszák a reklámozott termékbe a költségeket,a tv társaságok meg irdatlan összeghez jutnak a reklám közvetítés végett, ezért gyarapodik a külömböző a gagyi vetélkedők stb száma több milliós nyereményekkel.

dec. 31. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézek tévét. Vagy ha nagyon ragaszkodsz a tévéhez, felveszed a műsort, és mikor megnézed, átpörgeted a reklámokat.
dec. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Na és ez hogy jön a közlekedés témához?
dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Felszállok a buszra
dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A tévében a legegyszerűbb megoldani: timeshift. Elkezded felvenni az adást és később kezded el nézni, a modern technikával már akkor is tudod miközben még tart a műsor, de ha más nem megvárod a végét. Akkor át tudod tekerni a reklámokat. Én pont ezt csináltam, két hasonló jellegű műsor ment a köztévén és egy kereskedelmi tévén (műveltségi vetélkedő), a köztévés kezdődött előbb ami reklámmentes, a kereskedelmin pedig akkor kezdődött amikor a köztévés a felénél járt. Beprogramoztam a dobozt, hogy kezdje el felvenni, majd amikor a köztévén véget ért elindítottam a felvételt az elejétől (úgy, hogy még ment az adás). Két reklámszünet volt benne, áttekertem az elsőt, a másodiknál meg az élő pontra ugrottam, még így is a reklámblokk legvégét kaptam el, de azt a fél percet kibírtam.
dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
49%

#4 :D


nekem az tetszik hogy youtube n is van

regen nem volt

aztan jott az hogy 1 reklam ami 1-2mp utan kihagyhato volt


es azota egyre csak novelik dozist

2 reklam 3 reklam

es ugye atugras lett 5mp majd 10mp

illetve van ahol nincs atugrasi lehetoseg es 15-20 vagy 30mp is


oke mas videos oldalakon is tok ugyan ez


oldalakon is bejott hogy el kell fogadni hogy minden adatodat elerik neten keresztul "sutik altal"


de ehez egyre tobbet hozza csaptak oldalkeszitok felugro ablakokat

akarod ezt? Na es ezt? Es ezt sem?


meg a fizetos hír(!) tartalmak...


Nagyszeru


szerintem ahol Premium teljea reklammentesegre elolehet fizetni ott is kijatszak es van reklam


de csak az idot huzzak ezzel


aki akar valamit az ugyis keresi es akkor beis jon az adott reklam


ha meg nem erdekli csak az orra elott rangatjak mezesmadzagot

dec. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Közveszélyes Kontár, nem tudom mi bajod van, de nem csekélység.
dec. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
YouTubeon, meg az egész neten is meg lehet oldani reklámblokkolóval. Régen is meg tudta aki nagyon akarta, de ma már csak annyi hogy felteszel egy bővítményt a böngészőbe, vagy egy blokkolót eleve tartalmazó böngészőt.
dec. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5, ezt mikor találtad ki?
dec. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!