Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Másnak is vacakol a Cartoonito...

Másnak is vacakol a Cartoonito csatorna?

Figyelt kérdés
Régen Boomerang volt. Van, hogy néha mintha kikapcsolna a csatorna és fekete képernyő van pár mp.ig majd vissza áll aztán újra fekete és sokszor egymás után így kb. nézhetetlen ekkor. Volt amikor a hang akadozott nagyon furán és a feketeség ekkor is jelen volt. Máskor meg semmi gond nincs, van amikor meg pár napig hibás. Meg néztem, más csatorna akkor simán megy. Mikor más lakásában voltam és átkapcsoltam ide, ott is így viselkedett más csatornával sem volt gond, szóval nem a tv-mel van gond szerintem. Magával a csatornával van valami bibi. Szerintetek mi okozhatja?

jan. 3. 21:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!