Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyikük a kedvenc műtárgykere...

Melyikük a kedvenc műtárgykereskedőd a Kincsvadászok című tévéműsorban?

Figyelt kérdés

febr. 8. 23:01
A kérdező szavazást indított:
Katona Szandra
Nagyházi Lőrinc
Fejes Tamás
Fertőszögi Péter
Molnár Viktor
12 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Fertőszögi Péter a kedvenc, kedves, ért szinte mindenhez, nem fukar és jóindulatú is.


A Fejes Tamás viszont teljesen “felesleges” tag, szinte sose száll be a licitekbe, vagy ha igen, akkor sem kitartóan. Nem is becsüs, nem is kereskedő, szimplán csak gazdag, akinek valahogy egyik tárgy sem tetszik igazán, vagy nincs helye neki.. érdekes, ennyi erővel én is ülhetnék a helyén. Nekem sincs tapasztalatom, se helyem, és szinte semmit sem vennék meg. Lehet, hogy ott ő “nép hangja”? Ki tudja.. :)

febr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem meg a Molnár Viktor az, aki nagyon sokszor nem vesz semmit. Mi a férjemmel előre szoktunk fogadni, hogy na most mindjárt ki is száll.

Katona sem szokott mindig.

Fejesnek vannak bizony olyan helyei, ahova régi darabokat tud vinni dekornak/,sokszor licitál pedig, de volt olyan is, hogy nem magának,hanem az édesanyjának vásárolt. 🙂


A legtöbbet Lőrinc, Fertőszögi vásárol(ő tényleg nagyon megfontolt), majd Fejes/Katona és Molnár. Szerintem.😁

febr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!