Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vannak a tv-ben ezek a raktárv...

Vannak a tv-ben ezek a raktárvadászos eladós müsorok, ezekből készülnek még új évadok vagy már csak a "régi" részeket ismételgetik a tv-k?

Figyelt kérdés
Sziasztok meglepve láttam a wikipédián , hogy ezekből egy két sorozatot már tiz éve lezártak kb. (pl azt hiszem a texasi raktárháborúk is vagy mi a cime 10 éve "lezárt" sorozat), van ezekkből olyan széria amiből még ma is készitenek új évadot, vagy a tv-k már ezzel nem törődnek és csak a régi részeket adják? (amerikai tv-re értem a törődést ugye ők rendelik meg a sorozatot) köszi
febr. 14. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Extreme Unboxing (2020) esetleg.

[link]

febr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi én azt hittem nagyobb lendülete van még ezeknek, jó 5 éve nagyon szerettem az ilyet kb "ezen éltem" aztán azóta nem nagyon nézem, a kérdés azért jutott eszembe mert anyuék rákaptak, talán az ozone vagy melyik tv adja szinte az összes ismertebb ilyen sorozatot. Aztán a wikin rákerestem 1-2 re és mint irtam meglepetten olvastam milyen régen le vannak zárva tehát nincs új évad, azt hiszem van ami több mint tiz éve lezárt státuszba van. (talán a pawn stars zálogházi müsor ami még, "fut", státuszba van de nem tudom meg talán még a storage wars az ami '21 be talán még kapott évadot, szegényes angollal ezt nyomoztam ki)
febr. 14. 17:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Én úgy látom a neten, hogy nincs új sori ezen a téren, ez a koncepció akkoriban új volt és szült néhány utódot de végleg vagy átmenetileg véget ért.

[link]

febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha a műsirajánlóban új évadról pofáznak, az sem valós.

Más műfaj, de pl. a Zálogcsillagokat is úgy hirdették az év elején, hogy új.

Közben az Öreg évek óta halott, és mintha a bolt is bezárt volna.

Egyébként nézem a raktárvadászós műsorokat, de nem értem, mit keres a Historyn?

A lomisok legtöbbje sötét, mint az éjszaka.

febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3as köszi igen én is igy érzem akkor új volt gondolom hozta a nézettséget stb aztán , kb kifulladt. (meg azért a neten lehet találni cikkeket amik azt fejtegetik, hogy megrendezett stb pl itt [link] én nekem is egy idő után az volt a gondolatom, hogy egy szinten biztos nem a "valóság", hanem célzottan találnak jó raktárt stb..
febr. 14. 17:57
 6/9 A kérdező kommentje:

4es a pawn start a zálogos az még aktiv forgatják még ? Én nem tudok jól angolul.. igen szegény bácsi már 2018 ban elment.


"és mintha a bolt is bezárt volna." ezt miből vetted én úgy tudom a kopasz a Rick vagy mi a neve az öreg fia örökölte a céget. Én 5-6 éve is a historyn néztem 6 éve amikor ide költöztünk ahol élek itt nincs a tv csatornák közt, igy sok éve nem láttam, nemrég beültem anyuval nézni (én nem tudtam hogy más csati is adja), a raktárosokat, de valahogy nem kötött már le főleg, hogy tudom hogy van amelyik tiz vagy több éve le van zárva szerintem ez már nem kis idő, persze aki még nem látta mint ők és újdonság az élvezheti, de mint irtam régen én ezeken éltem meg akkor még jöttek új évadok más feeling volt)

febr. 14. 18:04
 7/9 A kérdező kommentje:
4- a zálogház weblapja él és virul rámentem. (ezzel nem mondom hogy nem mondasz igazat csak megnéztem, amúgy is kiváncsi voltam rá milyen,)
febr. 14. 18:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon érdekel és tudsz esetleg angolul YouTube-on rengeteg videós van akik vesznek ilyen elveszett csomagokat, veszik meg magára hagyott raktárak tartalmát stb. Számomra az valósághűbb is bár az videóstól is függ.

Én őt szoktam nézni


[link]


[link]

febr. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az angol még nem jól megy de rajta vagyok köszi!
febr. 19. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!