Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki ez a majom az új McDonalds...

Ki ez a majom az új McDonalds reklámban ?

Figyelt kérdés

Az új McCrispy reklámban van ez a szőkehajú csávó vagy nő lehet mert a körme is festve van .

Csak engem irritálnak az ilyen lények ?



#McDonald's #majom #milyen férfi az aki festi a körmeit #mekdodó #mccrispy
febr. 18. 15:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Biztos valami sztár vagy celeb lehet, akiről "illene" tudni, hogy kicsoda de fogalmam sincs .
febr. 18. 15:16
 2/5 anonim válasza:
100%
The Kid Laroi a neve és egy énekes. Nekem nem az emberrel van bajom hanem az egész reklám úgy rossz ahogy van.
febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Ugye az megvan, hogy az ilyen reklámokat nem helyben forgatják? Hogy csak szinkronizálva van? Szóval nem, nem kellene ismerned egy kitudja mely ország középszintű celebjét. Viszont, hogy ennyire irritál, az nálad jelez valami kisebbségi komplexust és/vagy alacsony iq-t, hogy azt se fogod fel, hogy ez egy reklám, nem pedig a "srác tiktok videója"..
febr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
Azt hittem Justin Bibler.De ezek szerint nem.
febr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4es justin bieberrel van közös zenéje
febr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!