Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek melyik szolgáltató...

Szerintetek melyik szolgáltatónak jobb a csatornakiosztása, DIGI vagy Telekom?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



#tévé #Digi #Telekom #csatornakiosztás #Fit TV #RTL Három HD
márc. 2. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez egy eléggé értelmetlen kérdés,mire vagy kíváncsi?

Melyiknél vannak jobb csatornák ami a másiknál nincs?

márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Melyiknél vannak jobb csatornák ami a másiknál nincs?"


Igen, erre.

márc. 2. 18:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Digi
márc. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van össze hasonlítási alapom. Ugyanis a DIGInél is és a Telekomnál is előfizető vagyok! A DIGInél DVB-C alapú kábel TV-m van míg a Telekomnál IPTV-m van. Mégis a DIGI kábel TV csatornakiosztását tartom jobbnak.
márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

4-es: miben tartod jobbnak? Magyar csatornák tekintetében szerintem szinte ugyanaz a kínálat. Pár közösségi tv-ben van különbség, meg a külföldi csatornákban.

Nekem telekom van, én teljesen jónak tartom a kiosztást.

márc. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Diginél nem kell Mediabox, csak egy DVB-C tuneres TV, így nem kell szarakodni a szolgáltató vackával (nekem most csak Vodafone van a környéken, folyamatos szívás a médiaboxuk). Második készüléken is nézhetsz adást egy háztartáson belül.


A másik, hogy a Diginél alapáron megkapod a teljes csomagot (kivéve HBO és fenőtt csatornák, de ez szerintem nem nagyon kell senkinek). A Telekomnál valami 5 féle csomagra van bontva a kínálat.


Diginél van csak BBC Earth, ami a legszínvonalasabb ismeretterjesztő csatorna, ez nálam pl. nyomos érv.


Én voltam mindhárom szolgáltatónál, messze a Digi volt a legjobb árban, minőségben. Eszembe nem jutna mással szerződni, ha most lenne a közelben...

márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Értem, köszi a választ! Igen, ezek wlőnyök, amit írsz. Telekomnál smartbox van, ami azért nem mindig tökéletes.

Amúgy BBC Earth a Telekomnál is van, nem csak a Diginél.

márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!