Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kertész Géza és dr. Balogh...

Kertész Géza és dr. Balogh Nóra miért magázódnak a Barátok Köztben?

Figyelt kérdés
Nóra gyerekkorában abban a nevelőotthonban lakott a Berényi testvérekkel és Novák Lacival együtt, ahol Géza szülei voltak a nevelők (vagy valami hasonló), tehát biztos találkoztak gyerekkorukban, bár erre nincs utalás. Úgyhogy szerintem nem életszerű.

márc. 5. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Én is jártam be édesanyám osztályába mikor napközis nevelő volt, hát nem sok mindenkit ismernék meg onnan, leginkább senkit. Náluk biztos komolyabb volt a kapocs, de ettől függetlenül annyira biztos nem találkoztak sokat. Illetve Nóra ügyved a Géza meg bűnöző, ő mindig úgy érintkezett az ügyvédekkel hogy vagy vádolták vagy védték, dw mindenképp volt valamilyen társadalmi különbség, ami miatt neki úgy termeszetes hogy magázódik. Sőt, lehet hogy Géza emiatt mindenkivel magázódott, erre már nem emlékszem.
márc. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Inkább Nóra magázódott vele, nem fordítva.

Na ők nem őriztek együtt libát.

márc. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nóra már felsőbb tanulmányait végezte, a nevelőotthonon kívül, amikor Géza nagyobb lett, tehát nem nagyon ismerik úgy egymást.
márc. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!