Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A való világba szeretnék...

A való világba szeretnék jelentkezi és épp láttam h minden bevan kamerázva a wc is. És akkor most mindenki látja h meztelenül vagyok a fürdőbe a tvn át? Vagy most ez mi? Egyáltalán ezt h engedik... Most azt fogják látni h épp h szarok meg wtf 💀

Figyelt kérdés

márc. 6. 21:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
De eddig valami kő alatt éltél vagy csak trollkodsz?
márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nem most miért kell ilyeneket irni annyira szánalmas v. Normálisan kérdeztem miért írsz így?
márc. 10. 14:01
 23/28 anonim ***** válasza:
83%
#24 mert nyilvánvalóan hülyének tetteted magad.
márc. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
88%
#26 de legalább tudjuk hogy kiválóan beleillesz majd abba a műsorba. :D
márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
63%
EZ valószínűleg valaki ki faluból származik, de vagy kárpátaljai vagy erdélyi. Soha nem látott Való világot, na és, attól még beválogathatják. De miért is ne? Ha neki az jó, hogy szexel ország-világ előtt? Egyébként is, hol szoktak castingolni? Mindenki tudja, hogy a prostisoron! Normális nő soha be nem menne. Mint ez a Merci, aki az utolsóban 18 éves létére még a többit is megbotránykoztatta!
márc. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem neked való.
márc. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
A szemed se neked valo
márc. 11. 16:10
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi visz rá bárkit is, hogy jelentkezzen egy ilyen műsorba? Mit vársz tőle?
márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!