Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mitgondoltok arról, hogy a...

Mitgondoltok arról, hogy a Való Világ című műsorban még a wc-be is kamerát szereltek, ez nem jogsértő?

Figyelt kérdés

Szerintem ez azért sok, szerződések ide vagy oda ez az emberi méltóság kizsákmányolàsa.


Én mondjuk guggolva szeretek wc-zni és alaposan szeretem magamat megtisztítani.

Vannak emberek, akik wc-zés utàn (szinte mindig) pillanatok alatt kitöltik és már mennek is tovább a kis dolgukra.

Ez olyan, mint egy szupererô 😂


A lényeg a lényeg, szerinted is sok ez a wc-ben kameràzós dolog avagy nem?



#WC #TV műsor #méltósàg #kizsàkmànyolàs #magànszféra
márc. 13. 22:17
A kérdező szavazást indított:
Ez azért màr szerintem is sok.
Hova neki, nem mindegy?
Én még élvezném is, ha wc-zés közben látnának.
Én a takaró alatt zacskóba kakàlnék este, amikor mindenki alszik.
Ne is foglalkozz vele, más is wc-zik.
11 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Adásba nem kerülnek be a konkrét vécézési jelenetek. Azért van bent kamera, mert oda el tudnának bújni és teljes holttér lenne. Ha mutatnak is felvételt, akkor vagy nem a dolgát végzi aki ott van és csak beszélget, vagy kitakarják. Ilyen bevágásokból is elenyésző mennyiséget használnak csak.

Aki eljut odáig, hogy bevállalja a folyamatos megfigyelést, és megszokja ezt a tudatot, túl tud lendülni a vécézés kérdésén is. Te magadból indulsz ki, és neked ez egy intim dolog. Aki bemegy a tévébe előadni magát, annak még a szarás is produkció.

márc. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen musorba szereplokent bekerul, az nem igazan foglalkozik a magasztos elveiddel. Leginkabb azett, mert a nagy atlagot tekintve kb. mindegyikuk ostoba mint egy tal katica, es szinte kizarolag az alapjan vannak osszevalogatva hogy milyen konfliktusokat neznek ki beloluk a musor szerkesztoi. Az elso 1-2 szeriaban meg csak-csak ramentek az erdekesebb szemelyisegekre, de ami utana jott, az a tomeny nihil: tokeletesen erdektelen, buta emberek osszezarva jo sok piaval, hadd menjen a 'buli', megspekelve par netto prostival.
márc. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez jogsértő
márc. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Hál' Istennek sosem volt olyan kényszerem, hogy valóságshowkat nézzek (az RTL Klub nevű bulvár-szennymédiát is csak végszükség esetén). :)
márc. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mit gondoltok két szó. Nem jogsértő, mert a szerepelők tudtával és belegyezésével került oda.
márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Szerintem ez azért sok, szerződések ide vagy oda ez az emberi méltóság kizsákmányolàsa."


Már maga ez műsor típus az emberi méltóság sárba tiprása..

márc. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!