Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szoboszlai reklám a T-com- nál?

Szoboszlai reklám a T-com- nál?

Figyelt kérdés
2 sort nem tudott elmondani fejből, a hangsúlyból hallani hogy betanult szöveget mond és azt is elég szar módon, mintha még olvasni se tudna. Ez a Szoboszlai gyerek nem lehet valami tanult ember. A reklám rendezője se semmi. Oda kommunikációban magabiztosabb focista kellett volna.
ápr. 16. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szörnyű színész pont tegnap néztem a reklámot de hát ezért lett focista 😂

Mist könnyű vele reklámozni mert híre van csak azért rakták bele. Bár megnéztem volna hanyadjára vették fel vele a jelenetet mert ez is pocsék még mindig

ápr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Agyatlan ficsúr, szerintem csak a családja nézi azt a reklámot😀
ápr. 17. 10:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lenne ez rossz reklám, ha:

- egy tökös rendező lett volna, aki a "márketing" osztály által kitalált koncepcióra azt mondja: "gyerekek ez szar"

- alkalmaznak egy beszédfejlesztőt, logopédust, vagy minimum egy irodalomtanárt, aki szól Szoboszlainak: "Dominik hol a hangsúly?"

- a reklám forgatókönyvírójának szólnak, hogy: "Sanyi, ez semmi"

- a Telekom vezetése, mikor bemutatták nekik a "művet", mondhatták volna, hogy: "erre költöttétek a pénzt? dobjátok ki, forgassátok újra"


Szerintem ez, hogy néz a kamerába, majd az erősen ChatGPT szagú szöveget konkrétan hangsúly nélkül mantrázó focista, "modern" megvilágítással (értsd: fények kb. teljes hiánya) helyett jobb lett volna, ha pl. Szoboszlai a saját közegében látható: a pályán. Edzés közben, az öltözőben, meccsen a pályán, és úgy narrálja, hangsúlyozva! Aztán a végén felőlem lehetne ez a sötét tónusú snitt, ahogy néz a kamerába, de ahogy ez a reklám kinéz, és látom, én érzem kellemetlenül magamat.

ápr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is színésznek született,cipész maradjon a kaptafánál.
ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Véletlen láttam, nagyon erőltetett, ahogy a reklámok többsége inkább kellemetlen és visszataszító, mint inspiráció a vásárlásra.
ápr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a magyar tuning !😄
tegnap 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!