Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Házasság első látásra című...

Házasság első látásra című műsorban melyik párnak van legnagyobb esélye együttmaradni? Bár szerintem úgy hosszú távon semelyiknek,inkább így kérdezem, hogy melyik pár a legösszeillőbb?

Figyelt kérdés

ápr. 25. 10:51
A kérdező szavazást indított:
János és Nelli
Laci és Hilda
Peti és Enikő
Csabi és Gyöngyi
Geri és Bogi
5 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Direkt hagytam ki Andrist és Petrát,az egyértelmű volt, hogy nem.
ápr. 25. 10:52
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyiknek sem. Emlékszel az Összeesküvők című műsorra a Tv2-ről? 2011-ben ment. Ott is a győztesek pikk-pakk elherdálták a nyereményt, aztán szevasz tavasz.
ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem ugrik be ez a műsor, valószínűleg nem láttam.


Azért az durva, hogy legalább a becsület kedvéért 1 egymásnak való párt összehozhattak volna. Akkor se lett volna kisebb a nézettség.

Lejáratják a pszichológia tudományát is valamennyire ezzel. Bár nyilván nem a tudomány tehet erről.

ápr. 25. 13:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Alekosz is szerepelt az Összeesküvőkben.
ápr. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hilda és Laci jók együtt, de szerintem ott a távolság közbejátszhat. Na majd kiderül, hogy azóta mi van velük, mert a műsort majdnem egy éve forgatták. Azóta sok minden történhetett. Andris és Petra kibékültek sok közös fotót osztanak meg Instán meg vannak zenéik is. A többiek is jóban vannak, de nem tudni, hogy egy év elteltével együtt van e még valaki. Szerintem Enikő és Peti kapcsolata se lesz örökre szóló. Csabi és Gyöngyi cuki együtt, de majd kiderül. Biztos lesz majd cikk, hogy manapság mi van velük.
ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csabi és Gyöngyi valóban cukik de ez édes kevés. A kémia szemmel láthatóan nem működik főleg Gyöngyinél. Evidens, hogy előbb-utóbb lelép. Csabi meg akkor ha visszahívja az ex. Oszt pá.
máj. 1. 11:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Eddig annyit lehet tudni, hogy Gyöngyi és Csabi mai napig, egy éve együtt vannak igaz még nem laknak együtt. Hilda és Laci pedig szakítottak, de barátok maradtak.
máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lacinak a szeme se állj jól, amolyan zsivány típus. A végén is elválik de ad egy másik gyűrűt. Szánalmas! Nem irigylem azt a nőt aki szül neki.
máj. 1. 20:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyik pár se maradt végül együtt csak Csaba és Gyöngyi. Igazából mindenki barát maradt mindenkivel kivéve Enikőéket ők nem tartják a kapcsolatot Enikő ki ment külföldre valami hajóra dolgozni.
máj. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!