Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Győzikének alig van köze...

Győzikének alig van köze Salgótarjánhoz. Nógrádmegyeri a csávó. A Győzike Showban lévő lakás is a RTL-é volt amit évekig árultak, mert a kutyának sem kellett! Akarjátok, hogy a ti településeteket járassa le ez a senki?

Figyelt kérdés

ápr. 27. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Mire gondolsz, a polgármesterségre? Egy cigány többségű település simán megszavazná a közülük való hírességet, máshol nem lenne esélye.
ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem. Arra gondolok, hogy ha kimondod honnan jöttél arra az a válasz, hogy a "Jajj Győzieke!"
ápr. 27. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem elég sokunk lakhelye került már be a médiába negatív, lejárató szerepben és ilyenkor az ember kicsit magát is megalázva érzi. Nyilván Győzike is egy ilyen karakter, ezzel pedig Salgótarján is megkapta a maga bélyegét.

Nem tudom, mennyire vígasztal, de én jövő hónapban megyek Salgótarjánba. Eszembe nem jutott az ikonikus házat megnézni, az ottani mesébe illő természeti értékeket viszont annál inkább.

ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%

A Salgótarjáni ház Evelyné(volt)a milliárdos nagyi vette neki még gyerekkorában és Virágnak is egyet Hajdúszoboszlón.(ezért is volt furcsa hogy győzike már Evelin 18éves kora előtt árulta pedig azt csak gyámhatósági engedéllyel tehette mert nem az övé volt...)

A Nógrádmegyeri ház se győzike nevén van hanem valamelyik lányén,amikor volt a NAV-os ügye kiderült hogy győzike vagyontalan.

ápr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!