Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is borzalmas volt...

Szerintetek is borzalmas volt a tegnapi Xfaktor?

Figyelt kérdés
Senki nem enekelt jol,egyiknek a hangja se tetszett; a Tomie borzalmas volt,latszott rajta ,hogy csak teteti magat a szam alatt,Katihoz nem is illett a szam...
2010. okt. 31. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez csak a rock számok miatt volt...
2010. okt. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Elsöre nekem is ez jutott eszembe hogy a rock számok miatt. Aztán meg a versenyzök egyre fáradnak, hozzá kell szoknunk hogy egyre rosszabbak leszenek. Szerintem...

És én is úgy éreztem hogy ez most eléggé gyenge szombat volt mindenki számára, én személy szerint még el is aludtam a dalokon :-)

És ott van még a Summer sisters. Ha így folytatja a közönség, szegény Mikinek senkije sem marad már :-) Amúgy azért nem szavaztak a Summer-ekre, mert szerintem jól énekelnek, színvonalas showt csináltak, jól néznek ki és még profik is. Féltékenyek az emberek. Ennyi.

2010. okt. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem volt borzalmas nekem tetszett
2010. okt. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a legjobb adás az első élő volt... a múltheti nagyon gyenge volt cska úgy csöpögött ez viszont tetszett! :D
2010. okt. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerelmes dalokat kellett volna nekik is mint megások..


De a megásoknak meg halloween-es számokat kellett volna

2010. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én imádom, de az előző tényleg jobb volt, a Summer Sisters hetek óta nulla volt..látszik, hogy utálják egymást,ölni tudnának a szemükkel,két nagyon negatív ember,egyébként tényleg csinosak és szépek, lennének...ha lenne kisugárzásuk!!
2010. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!