Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerinted is Szabó Mariannak...

Szerinted is Szabó Mariannak kellett volna kiesnie? Véleményeket.

Figyelt kérdés
és mi volt ez az afc-től?:S....(nagyon sz*r volt...amúgyis útálom őket..de ez..:/)
2010. nov. 6. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem nem. Azért nyissátok már ki a fületeket. Attól, hogy valakinek Mariann nem szimpatikus még egy jó hangú nő, aki nagyon megérdemelte volna, hogy most itt maradjon. Ha csak a két párbajdalt hasonlítjátok össze. Nem kell a white fül, aki akarta bőven hallotta a különbséget.
2010. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

énis ugyanezen a véleményen vagyok...

most(??!!)dorka eléggé hamis volt...és ahogy mondták az after x ben..mintha elhagyta volna az ereje(Mariannak is!)

de egyértelmű hogy dorkának kelett vna mennie

Mariannak sokkal jobb hangja volt/van!

2010. nov. 6. 22:24
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát igen, ezzel a most szóval én is vitatkoznék, azért hétről hétre megmondják neki, hogy ez hamis.

És nem tudom figyelted-e a mai első produkciója után a zsűri véleményét.

2010. nov. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mariann egy jó hangú, tehetséges énekesnő. Dorka hamis, csiszolatlan és gyerekes. De ne sajnáljátok. Mariannak biztos lesz helye a zeneiparban, míg Dorka kitartás és erő hiányában kiesik a következő adásban és elfelejti mindenki. Asszem lesz sírás-rívás.
2010. nov. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az mindent elárul mikor mondta: "Örülök h ittlehettem de megy minden tovább nem vagyok szomorú"

Miért is lenne szomorú. Nem arról szól ez h kiesnek és vége mindennek.

Hanem van aki kiesése után révbe ér és jobban fog érvényesülni mint aki megnyeri az adást.

18/F

2010. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez volt eddig az egyik legegyértelműbb a párbajok közül. Éppen ezért nem értem, hogy miért nem tudott dönteni a zsűri. Mariann nem a kedvencem, de nagyon szimpatikus és jól énekel. Dorka pedig iszonyúan hamis volt (ahogy írták előttem is, korábban is sokszor figyelmeztették már). Nem értem. De Mariann nagyon szépen viselte a kiesést. Ritkán lát az ember ilyet tehetségkutatóban. Minden tiszteletem az övé.

(Nem tudja valaki, hogy Nyíregyen ő nincs benne a Mandala társulatban?)

2010. nov. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Én egyiket sem szerettem igazából, és mégis. Mondhatnám, hogy ezen a ponton már minden kiesés fáj egy picit. Mariann előadása után azt mondtam, ő megy haza. Majd miután hallottam szétesni egyik kedvenc számomat, már tudtam, hogy Dorka veszít a zsüri által. Viszont a döntetlen után már számítottam rá, hogy mégiscsak Mariann. Egyszerűen így tippeltem meg a népszerűségüket. És így történt.


De az kiütött, ahogy a vereséget kezelte! Igen! Így kell emelt fővel távozni egy vesztes csatából!

2010. nov. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Dóri majd jövő héten esik ki..

Tök mindegy..


Amúgy emberileg sokkal szimpibb Dóri!!Zeneileg annyira nem ájulok el tőle.


Mariannt nem csíptem.Örülök h kiesett:P

2010. nov. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem lassan mindannyian elfáradnak,kellene nekik 1 hét szünet,hogy kipihenjék magukat,mert már egyiknek sincs hangja.

Én is azzal az smsezővel értek egyet,aki az after x-ben azt írta,hogy Dorka amióta megszült,hamis.

A párbaj dala 80%-a alig hallható,így teljesen élvezhetetlen volt.

De egyetértek azzal is,hogy annak kell mennie,aki a legkevesebb szavazatot kapja,mert nem a mentor veszi a lemezt,hanem a szavazó.

Ez egy verseny,nem kell senkit megmenteni,az egyéniségnek kell megnyernie,aki egyedül betölti a színpadot,táncosok,ordítozás nélkül.


Nem a Mariannak kellett volna kiesni,de azért nem szavaznak rá,mert nem tinifiú:),és baromi drága az sms:(

2010. nov. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sztem nagyjából látható h kiket szeretnek a nézők..

Innentől mindegy hogy melyik héten esnek ki a döntőig az emberek..

Az a lényeg h ki lesz az utolsó 2-3-ban.


Nagy valószínűséggel Nicolas, Csaba, a 3.-at nem tudokm de talán Wolf Kati..A többiek sorra úgyis kiesnek..

Max nyernek még 1-2 hetet:S

2010. nov. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!