Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Egyetértesz azzal, hogy...

Egyetértesz azzal, hogy botrányos volt az AFC az X-Faktorban, és azzal, hogy nem kellene ilyet a néző orra alá tolni?

Figyelt kérdés
2010. 11. 06-án fellépett az Anti Fitness Club nevű zenekar az X-Faktor színpadán, amennyiben ezt fellépésnek lehet nevezni. Egy magukat keménynek hirdető zenekarról van szó, de amit ebben a műsorban műveltek (még ha megrendezett is volt), az már túlzás. Én elhiszem, hogy kell a nézettséghez a műbotrány a rendezők szerint (mert sok néző már immunis a nor tovább » 2010. 11. 06-án fellépett az Anti Fitness Club nevű zenekar az X-Faktor színpadán, amennyiben ezt fellépésnek lehet nevezni. Egy magukat keménynek hirdető zenekarról van szó, de amit ebben a műsorban műveltek (még ha megrendezett is volt), az már túlzás. Én elhiszem, hogy kell a nézettséghez a műbotrány a rendezők szerint (mert sok néző már immunis a normális előadásmódra), de azért ezt már mégse kellene megetetni a nézőkkel. Ez egy országos nézettségű műsor, vezeti a nézettségi listákat, kb az egész ország a szombat estét várja, izgulunk, hogy a következő héten ki fog kiesni a versenyzők közül, erre ha akartuk, ha nem, ezt a botrányos őrjöngést kellett néznünk, mert közbeiktatták, mint "sztárprodukciót". Na ilyen sztárok nekünk nem kellenek.
2010. nov. 7. 21:20
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Másolási hiba van a szövegben, elnézést érte!
2010. nov. 7. 21:21
 2/18 anonim ***** válasza:

Nekem se stílusom az a fajta zene amit ő csinálnak,meg nem is ismerem igazán a bandát..


De ez a produkció valamiért tetszett.

Annyira távol állt ez a feldolgozás az eredeti számtól h.valamiért kifejezetten különlegesnek, szórakoztatónak találtam


A műbalhéval együtt..

2010. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
*ők
2010. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
egyetértek,ez a stílus nem ehhez a műsorhoz való
2010. nov. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ezt a szánalmas álemo-gumirockot én még stílusnak se nevezném...nemhogy zenének...
2010. nov. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Crepkey válasza:
Zeneileg nagyon primitív volt a zeneszám. A műbalhé meg annyira gagyi, hogy Uhrin Benedekkel tudom csak egy napon említeni! A rendezők a céljukat elérték, hiszen erről beszélünk! ;)
2010. nov. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ti végignéztétek? A hátamon felállt a szőr, mikor bejelentették, hogy ők lesznek a sztárvendégek! SZTÁROK! Röhögnöm kell. Kimenekültem a teraszra, és inkább elszívtam egy szál cigit, az ablakból meg néha ránéztem a képernyőre, hogy mikor lesz vége. Szerencsére jól szigeteltek a nyílászárók, így nem hallottam belőle semmit. De az a 2-3 odavetett pillantás is soknak tűnt. És értük rajonganak a tinik! Sírnom kell...
2010. nov. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

az utolsónak!

"a tinik" ????

a bátyám is szereti és 20 éves!

nemigaz már hogyha valaki nemszeret valamit mindig azt mondja hogy " a tinik" imádják őket. hát ha egyszer most valakinek ez tetszik? akkor mivan? nem szeretheti mindenki sp-t!

2010. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Azért nézd már meg, kikből áll a rajongótáboruk? A java visongó, sikítozó tini, akár SP-nek, de én őt sem kedvelem. Nem szeretem az ál-rockereket, sem a nyálas énekeseket. Ha rock, akkor legyen kemény, ütős, és a tagoknak sem árt, ha kinéznek valahogy.

Tudod, én a rap stílust sem igazán kedvelem, de előbb meghallgatok egy Dopemant, mint egy Majkát.

Ha lágyabb zenére vágyom, akkor Quimby, vagy Magna Cum Laude. De az igazi a kemény rock, aminek nem az AFC a megtestesítője. A végén a műbalhé óta Jimmy Hendrix forog a sírjában.

2010. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Én egyetértek a szereplésükkel, akárhogy is fáj, ma nekik van az egyik legnagyobb rajongótáboruk Magyarországon. Az más kérdés, hogy nekem nem jönnek be, de nem is mondanám, hogy "kinyalt majmok", és "keménykedő emósok", mert emlékeim szerint annak idején ugyanígy leszólta mindenki pl. a heavy metal-t, a Depeche Mode-ot, és az akkor baromi rosszul esett nekünk.

A tizenéveseknek ez kell, ezt el kell fogadni.

2010. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!