Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek az emberek komolya...

Crepkey kérdése:

Szerintetek az emberek komolyan Shodeinde Dórkára szavaztak, vagy bunda van X-Faktorba, és jól megrendezett forgatókönyv szerint megy az egész?

Figyelt kérdés
Én magam zeneszerző vagyok, s állítom, hogy Dórka a párbajban hallgathatatlanul hamis volt, még a párom sem bírta végig hallgatni, aki laikus eme területen! Viszont Mariann nagyon szépen énekelt, ezt csak én hallottam így?
2010. nov. 8. 11:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem is a Zsűri döntött. A közönségtől nem is várható el, hogy szakmai szempontok alapján bírálják el a produkciót.

Nyilván szimpátia szerint döntenek. Valóban, Dorka szimpatikusabb kisugárzással bír, és erre a kismamasága is rátesz egy lapáttal. Mariann kétségtelenül jobb volt a párbajban, de az emberek benne csak a "hobo"- t látják,ami amúgy az én szememben egy tök jó dolog, de nem igazán divatos.

Ezt sosem fogjuk megtudni, hogy bunda van-e a dologban, hacsak valamilyen bennfentes nem szivárogtat ki, valamilyen plusz információt!

2010. nov. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
A nézők inkább szimpátia alapján szavaznak. Amúgy sztem bunda is van a dologban bár örülök hogy Mariann kiesett mert nekem nem szimpi.
2010. nov. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%

Dorkát imádom..:)..egyszerüen olyan a kisugárzása..mosolygós.hangja is jó....szóval nekem ő a kedvencem..:)

nem akarok gonosz lenni, de Mariannt cseppet sem kedvelem...

2010. nov. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

A műsor (elvileg) nem az ország legszimpatikusabb emberét keresi, hanem a legtehetségesebbet. Be kéne nevezni micimackót, azt sokan szeretik. Igaz, csak egy kitalált mesefigura, és nem tud énekelni, de szimpi nem? És akkor mindenki rá szavazhatna.

szánalmas ez az egész irányított forgatókönyva alapján játszott pénzvadász műsor. Megasztár dettó. Az is hülye, aki szavaz.

2010. nov. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy a zsűri éppen mit nézett vagy hallgatott akkor, amikor a párbaj zajlott, de nem oda és nem arra figyeltek, ahova és amire kellett volna, az biztos!

A Dorka produkciója élvezhetetlen volt!

(Azt azért el kell ismernem, hogy tehetséges, de ezt a számot nem gyakorolta, vagy az is lehet, hogy meghaladja a képességeit! A végét nem is énekelte-2hanggal magasabban kellet volna énekelnie, így azt ki is hagyta!)

Íme egy nagyszerű előadás:

http://www.youtube.com/watch?v=bXNmIjjZfcc&feature=related

2010. nov. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

De mégis ki szavazna olyan emberre, aki baromi tehetséges, viszont nem szimpatikus? Hát én biztos nem. Mariann jobb volt a párbajban, viszont szerintem sokaknak nem szimpatikus az ahogy Feró nyomatta állandóan. A sajátjai közül ő volt a favoritja, ezt azért nem kellett volna ilyen egyértelműen reklámozni. Nem is egyszer ráagatta Mariannra a babos kendőjét. Az se volt túl szimpatikus, hogy Mariann azt mondta a metorának, hogy Feró apu stb.

Nem hiszem, hogy bunda lenne, mert ha kicsit utána olvasol fórumokon, ott is láthatod, hogy Mariannt elismerik mint énekesnő, viszont Dorkát szimpatikusabbnak találják.

Amúgy sajnálom Dorkát, mert az élő műsorokban valahogy egyre rosszabb, egyre hamisabb, míg a válogatón tök jó volt. Mariannt nem kell sajnálni, mert tök jól látja a dolgot. Az hogy most kiesett nem a karrierje végét jelenti, hanem a kezdetét. Így kell emelt fővel kiesni.

2010. nov. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Meg szerinted annak mi értelme lenne, hogy az rtl benntartja a saját favoritjait, és kiejti azokat akiket a nézők szeretnek? Semmi, mert akkor ki nézné a műsort? Kicsit uncsi már, hogy ha valakinek kieseik a kedvence, akkor ott egyből bunda gyanút szimatol.
2010. nov. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek! Ti elképzelhetőnek tartjátok, hogy a tévén át egészen másképp halljuk az énekhangokat, mint ők ott élőben?

Mintha, ők nem hallanának annyi hamis hangot, mint mi a képernyőn át. Néha ez az érzésem.

2010. nov. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Komolyzenét tanultam sokáig, de ehhez az sem kell, azt hittem, beszakad a fülem, Dorka olyan hamisan énekelt. A párom ki is ment, ennyit mondott: ez valami borzalom:( nagyon kedves, aranyos Dorka, de hang alapján ki kellett volna esnie, ez Malek Miklós hibája, mert ő neki kellett volna, mint utolsó hozzászóló a teljesitménye alapján kiejteni. Amugy a kisgyerek az hol van? Már vagy fél éves,nem ? Gondolom, nem az xfactor házban vele? Hogy birja ki, hogy nincs vele?
2010. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ma 14:37


De igen ott van vele a gyerkőc!

2010. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!