Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak engem háborít fel, hogy...

Csak engem háborít fel, hogy az RTL Klub-os ajánlókban mostanában félmeztelen csajok vannak?

Figyelt kérdés

Már harmadjára fordul elő! Eddig nem írtam, de ez most már azért túlzás! Tényleg mindig a férfiaknak kell kedveskedni?

Nézed a családoddal a BK-t (ami hangsúlyozottan családi sorozat), és akkor a szünetben bevillan nekünk 2 csöcs! Olyan kellemetlen volt, nem oda való! Tegyék be késő éjszakára az ilyen ajánlót, de inkább egyáltalán nem kéne ajánlókba ilyet tenni! Akit érdekelnek az ilyen huszadrangú, gagyi erotikus tiniknek szóló filmek, úgyis megnézik őket, még akkor is, ha csak sejthető, hogy lesz benne 1-2 cici!

Tényleg ez kell a népnek? Hangsúlyozzuk ki, hogy lesz a filmben cickó? Húú, de izgi! Ennyi a kielégületlen ember Mo-on?

Pasik válaszát kevésbé várom, gondolom, ők nem szomorkodnak emiatt...


2010. nov. 10. 15:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%

Én nő vagyok, de engem nem zavar. Sőt eddig igazából fel sem tűnt, hogy ciciket mutatnak az ajánlókban :D


24/L

2010. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%

Mivel a barátok közt sem nézem,így én még nem találkoztam ilyen reklámokkal..Engem ezért nem igazán zavar..

36/N

2010. nov. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%

Én TV-t sem nézem. Legalábbis ezeket a csatornákat nem, én a tudományos és történelmi csatornák híve vagyok, reklámkor meg azonnal átkapcsolok máshova. Amúgy meg nem érdekel a csöcs, láttam már olyat.

24/l

2010. nov. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
17/Fként engem egyáltlaán nem zavar... de páldaául minden egyes rkelámblokkba legalább 2-3 izmos meztelen férfi felsőtest is van... vagy deos reklámnál vagy tusfürdő... szóval egál... csak neked az nem tűnik annyira fel mint egy női mell :D
2010. nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is gusztustalan. Nem oda való! Én ilyenkor inkább el is kapcsolok.

Utolsónak: azért meztelen férfi felsőtestet látni nem ugyanaz, mint nőit, nem gondolod?

Ha mégis így van, az elég szomorú!

Nincs már manapság a női mellnek értéke!

Amúgy meg a férfiaknak nagyon fontos a vizualitás, a nők viszont nem gerjednek be annyira egy meztelen férfi felsőtest láttán!

Amúgy meg aki nem néz tévét, vagy nem találkozott még ezzel a jelenséggel, azt persze, hogy nem zavarja!

De az minek ír?

2010. nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
23/L voltam.
2010. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Csökken a nézettség, több műsor bukásra áll, ezért csábítják a férfiakat...
2010. nov. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%
Általánosságban nem vagyok az olyan szórakoztató csatornák függője, mint pl az ertéel vagy a Viasat, de láttam már azt a műsorajánlót, és nincs vele semmi bajom. Tiniknek szól, nem gyerekeknek. Amúgy szerintem a BK egyáltalán nem családi film, tizenkettes karika is van rajta. Nem ajánlanám, amit összenyávognak benne. Tudod mi a családi film? A Szabadítsátok ki Willyt! meg a Kutya legyek.
2010. nov. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

Jövő nyáron majd fél napok telnek el az büntetésnek kiszabott adásszünettel.

A családi filmről: a Beethoven kutyás filmek is 12-es karikával lettek vetítve, és még jó pár tipikus családi film, amikben valamilyen háziállat volt a "főszereplő". Nem tudom, kik döntik el a korhatár jelölést, de sokszor mellényúlnak.

2010. nov. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

Engem jobban felháborít a

"na beszéljünk a hüvelygombáról"

"ásóka vagyok,és lábgomba"

" a pelenka mennyire szívósdarab"

" mondom hogy omós"

" csámcsogó hülye kölykök,akik csak nyitott szájjal tudnak enni"

A tüsszentő,köhögő kölykök,emberek akik az alapvető dolgot nem tudják csinálni vagyis úgy tüsszögnek/köhögnek,hogy sem a kezüket,sem egy zsebkendőt nem rak a szája elé


és mindezt reggeli/ebéd vagy vacsora közben!

2010. nov. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!