Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Keresztes Ildikónak melyik...

Keresztes Ildikónak melyik idiótaságától vagy a leginkább plafonon? Nekem az agyamra megy mind, neked?

Figyelt kérdés
Hozzá nem értés?.. orrhúzásos vihogás. .., dobálja magát, vagy mikor úgy behúzza az arcizmait , hogy lerúgnám a fejét, vagy mikor mártírként bőg a szerencsétlen barma?
2010. nov. 15. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Akkor minek nézed, mit idegesíted magad rajta? Nincs életed, csak a tévé éltet vagy mivan? Vegyél be egy amrák lesz.arom tablettát és szevasz, mit kell ezen hőzöngeni...
2010. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elsőnek.Attól szeretheti még a résztvevőket, dalokat, magát a műsort, mert van benne egy aki neki nem szimpi.

Én nem néztem még ezt a műsort.De most szombaton valahogy oda keveredtem, mikor volt a párbaj.Az allatt amit művelt,.....

Nah megértelek!Valszeg többet még véletlenül sem kapcsolok oda.

2010. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én azt se tom kicsoda... lemaradtam valamiről?:)
2010. nov. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves első, ezt te kérdezed aki itt ülsz a gép elött egész nap? Azért még mert este mikor már nincs más dolgom, és nézek egy olyan műsort a tv-ben (amint azt a második válaszoló is írta) ami egyébként ezt a görényt leszámítva tetszik, nem jelenti azt, hogy nincs életem. Másfelöl, nem mintha magyarázkodni akarnék neked, csak ha már ilyen kedves választ adtál, hát én is reagálok...
2010. nov. 15. 18:47
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Azért a hozzá nem értést kihúznám. Az meg természetes, hogy a saját mentoráltját díjazza, még ha rossz volt is. (Király L. Norbi stb...)
2010. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én nem húznám ki, nézd már meg a többit, aki technikailag, is meg szakmailag is értékel, ég és föld a különbség..., mondj már példát, hogy szerinted mennyit ért hozzá? szerencséje volt, mikor az Edda felkarolta, sosem lenne senki nélküle.
2010. nov. 15. 18:50
 7/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok_..

ezt a kérdést én tettem fel,én is ki nem állhatom amiket csinál...

2010. nov. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Na én pont ezért nem nézem ezt a szart, bocs de annyit nem ér meg hogy a Keresztes Ildikó nagy fejét, és hülye szövegét lessem. Mondjuk a többi se szimpi.
2010. nov. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azon hogy bármelyik versenyző párbajozik bőg...
2010. dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy Janicsák Veca ellen szavazott, mikor jól tudta, hogy a szavazók fiúkra szavaznak.
2010. dec. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!