Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kb mikor lehet összefutni...

Kb mikor lehet összefutni egy-egy X-faktoros énekessel a corvin plázában?

Figyelt kérdés
Nem találkoztatok még velük ott? Ngaoyn szívesen összefutnék velük, csak nem tudom délelőtt vagy délután lenne-e erre nagyobb esélyem. Ha esetleg valakinek van vmi infója, tapasztalata erről, megköszönném :)
2010. nov. 16. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem esélytelen, nem járnak le a plázába, csomó szabályt be kell tartaniuk...
2010. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ott van a próbatermük, úgyhogy ha nem is flangálgatnak a plázában, de azért át kell menniük rajta, hogy eljussanak a próbára :D
2010. nov. 17. 23:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már találkoztam ott Tomival és Ildivel illetve Fannival is...nagymamám meg Shodeindével. Egy sima délutánon :)
2010. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
dejóóó neked :))) akkor ezentúl sok délutánt leszek ott! kb olyan 4-5 óra körül volt? és sok rajongó várt rájuk?
2010. nov. 20. 22:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is láttam őket... de nem ismertem fel először, mert nagyon ritkán nézem az xfaktort. én valami fiút látam akivel fényképezkedtek, egy lányt aki ilyen nagyon színesen öltözködik meg egy magas, vékony palit..
2010. nov. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én eddig 2x voltam,és mind a 2x találkoztam velük...
2010. dec. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!