Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szoktad nézni az Ezek megőrült...

Szoktad nézni az Ezek megőrültek! -et? Mi a véleményed a műsorról?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 15:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hát persze! Sőt az egész család, ilyenkor még a telefont is lenémítjuk. Annyit röhögünk, hogy az oldalunk is belefájdul. Kell ilyen idétlen műsor is, legalább ilyenkor felszabadulunk. Egyébként nem tudom, hogy miért húzzák le sokan, régebben volt egy hasonló nemzetközi vetélkedő a Játék határok nélkül, na az sokban hasonlított hozzá, és érdekes azt senki nem fikázta.
2010. nov. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nincs vele bajom, csak a tojáskvízzel, és az egyéb kajapazarlós játékokkal.
2010. nov. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azt bírom, mikor a sötét helyiségben a kulcsot vagy a sípot kell megkeresniük. Látszik rajtuk a riadtság és ezt a benti kamera olyan mulatságosan mutatja. Az előzőnek igaza van, pláne mikor a habos tortákat dobálják, akkor úgy megennék pár szeletet.
2010. nov. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Na igen, jókat röhögünk a csajokkal. Azok a celebek nem kellenek oda, akik véresen komolyra veszik az egészet (Leo!), és teljesen oda vannak, ha nem ők győznek. Tényleg, Győzikét miért nem vették be, vagy köti a másik csatornához a szerződése? Na ő is tudna alakítani, nágyon kígyóóó!
2010. nov. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
100%
Nagyon tetszik a műsör és hát van sok olyan versenyző akiről megváltozik a véleményem-pozitív irányba... na meg olyanok akik túl egoisták na azokon röhögök ha esnek buknak stb. xD
2010. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még csak az ajánlója ment, én is a régi Játék határok nélkül c. nemzetközi vetélkedő ugrott be. Azt imádtuk nézni. Ez is jó a maga szórakoztató műfajában. Ez a sok sztár, celeb nem tartja cikinek, hogy a kamerák előtt újra gyerekként, önfeledten játszik, és tudja, hogy a nézők halálra röhögik magukat. Igaz, ők is magukon, egymáson. A sok agyament dél-amerikai szappanopera mellett igazán felüdülés. Lehetne egy halovány párhuzamot vonni a konkurens csatorna: Celeb vagyok, ments ki innen műsorával. Abban is egész más oldalukról ismeretük meg a résztvevőket.
2010. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam nézni és általában jókat röhögök rajtuk. A Ganxtás hét nem tetszett, mert teljesen elhülyéskedték. Egy kis komolyság kell, hogy viccesek legyenek, de ők inkább már idegesítőek voltak nekem.
2010. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ti komolyan megnéztek egy liyen szennyet..?Ennél még a reklámblokk is többet ér..
2010. nov. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
47%
ilyen
2010. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!
2010. nov. 21. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!