Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mennyibe kerül egy jegy a...

Mennyibe kerül egy jegy a Fábry Show-ra? Gondolom elől drágább hátul olcsóbb.

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia,1990 Ft. Nem tér ki rá,szerintem egységesen annyi a stúdióban.Lásd.:


[link]

2010. nov. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyformán olcsó mindenütt, mert alig van már nézője..
2010. nov. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)


Alig van néző? Hát azt azért nem hiszem. Akkor már levették volna a műsorról, ha olyan alacsony lenne a nézettség.

2010. nov. 21. 18:38
 4/9 anonim válasza:
Nem éri meg élőben szerintem,én egyszer voltam mert facebookon lehetett rá jegyet "nyerni" 6 óra volt kb a felvétel a 3. óra után már kezdett nagyon unalmassá vállni az egész dolog és ezzel nem cska én voltam így a szüentbe kb a nézők fele hazament ,hátulról előre ültettek mindenkit h úgy tűnjön hogy még van néző...
2010. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az igen. :S Hát így akkor tényleg nem olyan nagy szám. :S Köszi a válaszodat!
2010. nov. 22. 17:16
 6/9 anonim válasza:

Szia!

Nos, én nemrég voltam. 1990 Ft, mindehová ugyanannyi és érkezési sorrendben lehet leülni. Tehát aki hamarabb megy, első sorban ülhet. Én nagyon élveztem, szenzációs élmény volt. Mivel van némi fogalmam a médiáról, felkészültem a hosszú forgatásra (hiszen ha 2 rás a tv-ben, akkor minimum duplája a felvétel). Szóval én nagyon meg voltam elégedve, 2.sorban ültem, kicsit kényelmetlen a szék, de azt hiszem, nem ez a lényeg. Szerintem érdemes elmenni!

2010. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia!

Itt is megteheted:

[link]


2010.12.08. 17:15 és 2011.01.05. 17:15 a legközelebbi időpont, még a decemberire is van jegy. Az áruk - ahogy már említették - 1.990 Ft.

Javaslom, hogy nézz az oldalon körbe, mert a Showder Klub felvételére, valamint az ott szereplők egyéb fellépéseire is találsz jegyeket. (egy dumaszínházas fellépés pl. Kiss Ádámmal 3.000 Ft)

2010. nov. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Egy fontos, nem talán nem off! Ne légy érzékeny az anyázásra! Mert amikor az egyik jó barátom volt, abarátnőjével. A sok anyázása közepette, ami amúgy is jellemző a Fabry-ra. Sírásig terrorizálta az egyik kis kolleginát. Látszólag a többi munkatárs már edzet volt.

Mellesleg ha nagyon fogy a nép, rendszeresen beszólnak a nézőknek a szervezők. Hogy ti nem mehetnek haza! Persze fizikai erőszakkal nem tartanak ott.

2010. nov. 25. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem is volt hozzá szerencsém. Fábry nagyon nagy! xD

A "Hát ezt megint elb@*tam!" és hasonlók nem ritkán hangzottak el. xD

Életem meghatározó eseménye volt.

2010. nov. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!