Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Na ehhez mit szóltok: Vastag...

Na ehhez mit szóltok: Vastag Csaba Nyári Edittel kavar? Kérdem én, hogy akkor most van menyasszony vagy nincs? Elég zavaros már nekem ez az egész. Nyári Editet összehozták Király L. Norbival is nemrég.

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 30. 14:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Csabinak nincs menyasszonya, ő nyilatkozta.

Ebből meg amiket a bors ír egy szó sem igaz. Beszüntetném az ilyen hülye pletyka lapokat, mivel ha nincs hír, akkor majd ezek kitalálnak egyet.

2010. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Ki nem szarja le?
2010. nov. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A vak is láthatta, hogy Vastagék Wolf Katiért vannak oda, ahogy szinkronban ölelgetve vigasztalták mikor kiesett...:DD
2010. nov. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Kedves első: Te hol olvastad/hallottad, ahogy Csaba azt nyilatkozza, hogy nincs is menyasszonya?
2010. dec. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ja, ilyenre én sem emlékszem. Pedig minden nyilatkozatát olvasom,nézem...:$:)
2010. dec. 5. 11:51
 6/19 anonim ***** válasza:
33%
És ez kit és miért érdekel? Kik azok a vastagék?? Bexarááás xD...VastagbélA nincs?
2010. dec. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
"Kedves" utolsó! Ha nem érdekel, akkor mi a fenének nézed meg és kommentálod a kérdést?!
2010. dec. 5. 20:19
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Még a fókuszban volt az x faktor kezdetén, hogy kinek van párja. Már akkor mentek a latolgatások, hogy kit kivel lehet összehozni. Egyébként meg nem tünt fel, hogy sehol nincs a barátnője? Aki persze nem is létezik. Akinek van párja, azt már láthattuk az x-ben is, de max. az úkjságokban. Ráadásul ő mondta, meg a tesója is, hogy most nem foglalkozik a pár kereséssel ,mert 100 %-ig az x-re koncentrál. Elhiszitek az ilyen idióta újságoknak, amit ír, de amit az illető nyilatkozik azt nem is hallottátok? Pedig én már nem egyszer hallottam ezt tőle. Azért mert jó pasi, kár azt gondolni, hogy van menyasszonya....
2010. dec. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Én vagyok a "Kedves" utolsó! Igazából csak egyet röhögni jöttem ide...szeretem látni amikor az embernek nincs élete és a másikéval foglalkozik.


Amúgy a VastagbélA-ás humor tagadhatatlanul jó. Ezt te is jobb ha bevallod...a szemeid elárulnak. Sorry

2010. dec. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
De van neki. Ha nem is menyasszonya, de barátnője van. 6 éve!! Bors Katának hívják, ott van a felvételeken, sőt egy képen is. Ajánlom, hogy nézzétek meg a második döntő felvételeit, és ott ül Nagy Feró mögött. Barna hajú lány. És az ne zavarjon össze senkit, hogy iwiwen nincs közös kép vagy valami, mert leszedték mindketten, hogy Csabára többen szavazzanak.
2010. dec. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!