Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek hogy tetszett Tolvai...

Kinek hogy tetszett Tolvai Reni legutóbbi produkciója?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nagyon ott volt! Tényleg komoly fejlődésen megy keresztül! Van esélye a győzelemre, ha tényleg nincs megírva előre a forgatókönyv.
2010. dec. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Engem a kedvenc sorozatom szereplőjére, Laura Palmerre emlékeztetett abban a hosszú hajban és ruhában.

:)

Ettől függetlenül szerintem is jó volt.

2010. dec. 1. 15:01
 3/3 anonim ***** válasza:
9%

Az egész megasztár egy vicc most. Főleg az énekesek. Azért ha megnézitek hogy az első széria menynivel jobb volt, ti is látnátok. De akik most vannak azok nevetségesek. Főleg Szíj Melinda. Semmi hangja nincs, sőt b@ssza a fülemet.


Az X faktorban sokkal jobb énekesek vannak, persze azért ott sincs mindnek jó hangja (pl Király Norbinak is semmi hangja, bár lehet élvezni az előadásait, Tamás gyerek is egy nulla kb, Janicsák Veca nyávogós énekhangja összetörne egy pezsgőpoharat is)...

2010. dec. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!