Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szoktatok szavazni a Megasztár...

Szoktatok szavazni a Megasztárban/X Faktorban/Való Világban? Miért?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan, 3-4-500 forint egy sms, és mi értelme van? Még a családtagok, barátok szavaznak, azt értem. Tegyük fel, hogy nem manipulálják a végeredményt (mert ez az, amit sosem fogunk megtudni), akkor is, miért szavaztok? Alkalmanként többezer forintot ilyenre elkölteni, holott nyilván, ha vége a műsornak, úgyis lesz mindenkinek cdje.. Meg mindig mondják, hogy a tinilányok szavaznak. Miből?
2010. dec. 5. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Én személyszerint nem szoktam, barátnőm azonban eléggé gazdag, és ő ezt megteszi helyettem.

Hogy miért?

Egyszerű, Vastag Csaba. Érte megéri.

2010. dec. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megasztárra nem... nem nézem...

X Faktorra eddig 4x szavaztam...

Valóvilág, cska 1x ...

Hogy miért mert céges telefon, főnök fizeti... És mivel van Xezer forint keret és a közelébe sem járok így...

2010. dec. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sose szavasztam még egy ilyen jellengű műsorban sem. amúgy is van egy sejtésem, hogy manipulálva vannak a dolgok, így meg pláne nem költöm ilyesmire a pénzem.
2010. dec. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 3 műsor közül csak az x-faktort nézem,de nem szavazok,mert 315 ft. egy szavazat,ha 95 ft. lenne,azon is gondolkoznék....
2010. dec. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezeka versenyek úgy lennének igazságosak, ha normál smsdíjúak lennének, és egy telefonról csak egyszer lehetne szavazni. Így nem lenne az, hogy a versenyző családja 200 smst küld, és többen is szavaznának. Csak ugye mindennek a mozgatórugója a pénz...
2010. dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én soha nem szavaztam az ilyen műsorokban senkire, de

most az X faktorban szoktam szavazni Vecára mindig, nem bírom megállni, hogy ne küldjek rá smseket, mert annyira jól énekel és megérdemli h szavazzak rá:)hajrá Veca ♥

2010. dec. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az x-faktorba küldtem mindig 1 smst mert Csaba olyan cuki.
2010. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!