Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek szurkoltok az X-Faktorba...

Kinek szurkoltok az X-Faktorban? Sztem Király L. Norbi a nyerő

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 12:54
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
82%
Nikolasnak meg Csabának. Norbiról nekem is az a véleményem, hogy nem tud énekelni. Az nem éneklés amit csinál, csak hörgés-morgás. Az előadása zseniális, szórakoztató, de ha levenném a képet, és csak hallgatnám, akkor uhhh... Mondjuk olyan számokat választanak, amiknek jóll áll ez a fajta előadásmód, és elviszi a hangja, de ha olyat kéne énekelnie, mint amit a többiek szoktak, egyszerűen elvérezne. Egyszer Charlie dalt adott elő, gondolom azért, mert neki is rekettes a hangja, és akkor hogy tényleg énekelnie kellett, hát nagyon pocsékul sikerült. Hamis volt végig, nem bírta a magas hangokat. Nyugodtan nézzétek csak vissza, hogy milyen borzalmas volt. Na ennyit az énekléséről. Egyébként mint figura, úgy bírom, de nekem az kevés, hogy f.szán ugrabugrál, már kicsit unom, ennél igényesebb az izlésem. De úgy látom a többség beéri ennyivel, hisz sokan szavaznak rá, mert ő az egyetlen aki még nem párbajozott. De egészségükre akkor. Úgy sem csak a győztesnek lesz karrierje. És Norbit is biztos felfediezik műsorvezetőnek, vagy valahova ahol szerepelni kell, de énekesként nem fogja sokra vinni.
2010. dec. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
én Nicolas meg Csaba között nem tudok dönteni..egyszerűen képtelenség.Csabiról tegnap megtudhattuk hogy nem egy kitömött nagyképű műmacsó, hanem vannak érzelmei. Úgy ahogy van majdnem:D tökéletes pasi. Nicolas meg..nálam is nyert a Hallelujával de ha Ő nyeri meg Csabiért sírni ha meg Csabi akkor Nicolasért..
2010. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Csabiért *fogok* sírni..az kimaradt:D
2010. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Köszi, elég sokan írtatok. A Norbi sztem nagyon különleges előadó és jól énekel. Egyszerűen bejön a stílusa:) fajin srác.

A sorrend lehetne: 1.Norbi, 2.Nikolas, 3.Csaba, 4.Veca az meg pff... :D Aki azt írta h, normális ember nem küld szavazatot ilyen műsorba egyetértek. Én sem küldtem egyet sem. Lesz ahogy lesz, ugyis Norbi a király:)

2010. dec. 6. 13:58
 25/34 Mrs. Valaki ***** válasza:
Jó lenne a sorrend 13: 28!
2010. dec. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
52%
Nem tud énekelni?Miért akkor mit csinál?Fikázók!!Tudtok ti úgy énekelni mint ő?Meghallgatnám!Hajrá NORBI!Elég a sok sablonos nyálas szájú selyemfiúból!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. dec. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó! Te nézed is az adásokat, vagy csak itt jártatod a szádat feleslegesen? Nem tud énekelni, ez tény! Az hogy ott rikácsol, az nem éneklés. És ezt most szombaton a mentorok is kerek perec megmondták neki. Még maga Ildikó is elismerte a 2. produkciójánál, hogy gáz van a hangjával.
2010. dec. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Van hallásom!És gyűlölöm a sablonos nyálas fiúkat!

Te mit nézel amúgy?Norbinak nincs hangja mégis jól csinálja csabának van hangja de mindiiiig hamis....Niko ...rjata elalszok

2010. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Van hallásod és azt mered mondani, hogy Csaba hamis? Mért, akkor Norbi mi? Így már értem mért jön be neked annyira Norbi! Egyébként igen, így ahogy Norbi "énekel", sokan mások is tudnának, Feró is tökéletesen utánozta azt a rekettes kiabálást. Csak annyi kell hozzá, hogy tudj bohóckodni a színpadon. Lehet, hogy a többi sablonos, de ők legalább tudnak.
2010. dec. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Aki aztmondja, hogy Norbinak jó hangja van, az csak elfogultságából mondja. Lehet, hogy videoklippben jól mutat, de legtöbben rádiót hallgatnak. Mit ne mondjak...nem egy Justin Timberlake.
2010. dec. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!