Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez igaz? Igaz az hogy elvan...

Ez igaz? Igaz az hogy elvan intézve, hogy Veca fogja megnyerni az x-faktort?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Ne!!!! Ezt hol halottad amúgy nem tudom, hogy igaz-e de Csaba a legjobb!!!!!
2010. dec. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

Máshol meg azt hallottam, hogy Nicolas nyeri meg.

Én bízom benne, hogy egyikük sem lesz a nyertes.

Ha Veca nyerné meg, az szégyen lenne az egész országra nézve!

2010. dec. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Már a 312563.-ik ilyen kérdés, én már falra mászok.Mindenki "tudja", hogy ki nyeri majd meg, már csak pár hét, és meglátjuk.Kész. (ne vedd magadra kérdező, de mindjárt jönnek azok a kommentelők, akik tudják, hogy az apja fizetett le mindenkit)
2010. dec. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj hagyjuk már ezt a "lefizetés" dolgot. Valaki kitalálta, hogy megrendezett az egész, és forgatókönyv szerint lesz a nyertes, és úgy terjed, mintha szentírás lenne. Ez baromság! Nem mondom, egyes manipulációk lehet, hogy vannak, de azért ne beszéljünk már bele mindent egyszerű tényekbe. A Vecáról azért terjed ez, mert ismert az apja. De ez elmondható Wolf Katiról is, meg a Nyári lányokról is, mégis kiestek. De ha ők lennének most benn, akkor róluk mondanák ugyanezt...

Amúgy én is hallottam már Nikolas-os verziót is. :) Úgyhogy gondolhatod mennyi a valóság tartalma.

2010. dec. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne szégyen? Nagyon jól énekel és jól is néz ki. Különben meg mindegyikük jó! Bárki nyer, annak örülni fogok.

És nem tudom, honnan jönnek ezek a fantazmagóriák, hogy ez meg az le van zsírozva. Lehet, hogy én vagyok a naiv, de miért ne lehetne igaz, hogy az történik amit látunk..

2010. dec. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát Veca nem fogja megnyeri mert kiesett úgyhogy nem igaz!
2010. dec. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!