Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az Amerikai Pszicho című...

Az Amerikai Pszicho című filmnek nem értem a végét. Le tudná írni valaki, hogy pontosan mi is történt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Tudathasadásos a fickó, és az gyilkosságok csak a képzeletében történtek meg, csak ő teljesen valóságosnak élte meg. am szerintem nagyon jó film.
2010. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

kedves első hozzászóló, gondolom a könyvet nem olvastad, és ezért értetted ennyire félre...

Patrick Bateman ugyanis egyáltalán nem tudathasadásos és nem csak a képzeletében gyilkolt. Pusztán olyan felszínes és kiégett világban él, ahol hiába vallotta be az ügyvédjének telefonon, hogy mit tett - azt hiszik viccel. Annyira nem figyelnek ebben a világban egymásra az emberek, hogy nem veszik észre, hogy valóban eltűnt az egyik kollégájuk (akit Batemen még a történet elején tesz el láb alól), és azt sem veszik észre, hogy Patrick komplett elmebeteg és sorozatgyilkos.

2010. dec. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Még annyi, hogy ha csak az elméjében történtek volna a gyilkosságok, akkor miért nyomozna a rendőrség gyilkossági ügyben ? :D
2010. dec. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Azért gondoltam, mert ugye a végén nézi a lakását és sehol semmi nyoma a gyilkosságoknak.
2010. dec. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

A könyvben a takarító mossa fel a vért a lakásában.

Ahogy írták is,totális közöny a válasza a környezetének,mert tojnak egymásra.Ezért nem jegyzik meg egymás nevét sem.Ilyen szinten felszínesek.

Mondjuk a könyv végére már Bateman mutatja a skizofrénia jegyeit is,a szociopata mellett,pl homokot eszik,meg azt hallucinálja,hogy üldözi egy kerti pad.

2010. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem a könyv és a film két külön sztori mert a nyomozó csak az eltűnt személy eltűnését nyomozza. Abba még nem biztos hogy meghalt és Patrick -nek is van alibije az estére. Ez arra utal hogy nem történt gyilkosság. Viszont a 2. része Patrick egyik túlélőjéről szól szóval a két film nem passzol össze.
2010. dec. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!