Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tulajdonképp miért is írták...

Tulajdonképp miért is írták ki a Prue-t alakító Shannon Dohertyt a Bűbájos boszorkák (Charmed) sorozatból?

Figyelt kérdés
szeretem Paige-et, de érdekelne...
2010. dec. 10. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, h olyan hisztis volt a színésznő, hogy nem bírták elviselni a többiek. Sem a színészek sem a többi stábtag.
2010. dec. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hol megy most a sorozat? Igen én is úgy tudom, hogy nagyon hisztis volt, és amiatt kitették.
2010. dec. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem tudok róla, hogy menne most akárhol is magyarul, de könnyen letölthető a netről mind a nyolc évad.

amúgy Paige karaktere szerintem sokkal kidolgozottabb, plusz a színésznőt is jobban bírom (jobban is néz ki :P)

2010. dec. 10. 23:37
 4/6 A kérdező kommentje:
ráadásul Pipernek is jobban állt a legidősebb nővér szerep
2010. dec. 10. 23:40
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Mert rendszeresen késett a forgatásokról és hátráltatta azt. Gyakran bulizott, ivott stb. Miután kitették a sorozatból lett egy saját beszélgetős műsora - Mónika szintű :)

Ezt még régebben láttam egy bukott celebekkel foglalkozó műsorban.

2010. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert nem bírta Alyssa-t (Phoebe-t) és a stábnak választania kellett ő vagy Alyssa
2011. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!