Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak en nem nezek olyan...

Csak en nem nezek olyan musort a tv-ben, amit nem szeretek es nem pazarolom az energiam arra, hogy allandoan szidjam?

Figyelt kérdés

Ma este eloszor olvastam bele a temakor kerdeseibe es megdobbenek azon, hogy nagyon-nagyon sok musorral foglalkozo kerdesre adott valaszok jelentos resze arrol szol, hogy az rossz, undorito, sz.r, botranyos, nezhetetlen, szegyen, vegyek le a musorrol, ez kell a jo nepnek, csalas, stb.

Ezek szerint akik szidjak azok nezik??? Mert gondolom, hogy nezik, hiszen ha nem neznek, akkor nem hergelnek magukat igy fel vele. Legalabbis magambol indulok ki: idegesit, ha belerugok az agy sarkaba, merges vagyok, de amint elmulik a fajdalom mar nem is foglalkozom vele, max annyira, hogy legkozelebb figyelek, hogy ne rugjak bele.


Akik ennyire verszemet kapnak valamitol, amit nem szeretnek, azoknak miert kell allandoan az adott musorral foglalkozni? Valaki talan lekotozi oket es nezni kell? Meg irni rola? Vagy fizetest kapnak ezert? Vagy onkinzas?


Tenyleg nem ertem...


2010. dec. 11. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Én pl. nem nézem a Való Világot, csak tudom kik vannak benne, mert kb. mindenhol arról hallok, hogy mi az, hogy ők vannak bent, meg hogy Stohl Buci vezeti a műsort. Szerintem ennyi épp elég ahhoz, hogy megformáljam a véleményem.
2010. dec. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Magyarok. Nem kell vele foglalkozni. A tipikus magyar nézi, valahol még talán tetszik is neki, de mivel meggyőződése, hogy mindent szidni kell, ezért bármely fórumon megnyilvánul, szidja.


Nagyon érdekes egyébként beleolvasni magyar és külföldi oldalakon található kommentekbe. Én az Indexet rendszeresen olvasom, és feltűnt, hogy valójában mindegy, miről írnak, legyen szó a legjobb dologról, a kommentelők jelentős része akkor is képtelen pozitívan megnyilvánulni.

Külföldi oldalakon - legalábbis az általam látogatottakon - ez egyáltalán nem jellemző.


Valami elég rendesen el lehet szúrva bennünk :S

2010. dec. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki nézi, megérdemli, én csak a reklámot látom belőle, az is éppen elég.
2010. dec. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a műsor maga nem tetszik az embereknek,hanem az a fordulat,amit a Mega és az X is vett az elmúlt két napban.Vannak közutálatnak örvendő versenyzők,a kérdések legtöbbje róluk szól,az ő számaikat viszont megnézi az ember,mert az előtte utána lévő előadókat már szereti.Amúgy meg nem hiszem,hogy valakiknek ez tölti ki az életét,bosszankodik itt egy jót,mert erre (is) van ez az oldal,és kész,ennyi.
2010. dec. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyet értek a 23:02-el!

Úgy látom, te tényleg csak belenéztél a kérdésekbe, de a tartalmát már nem tudtad értelmezni!

Nem arról van szó, hogy utálják a műsort, de ennek ellenére nézik, aztán ide jönnek szitkozódni. Én is nézem az x faktort, mert szeretem, de az nagyon nem tetszik, ami ma történt benne, mert szerintem sem fer, és velem együtt sokan így érzik. Ezért van ez a felháborodás, nem azért mert magát a műsort nem szeretjük. Persze feljövünk ide, jól kibeszéljük a témát, aztán lenyugszunk, és ennyi!

Én nem értem azt, hogy Te mért foglalkozol azzal, hogy mások mért néznek valamit, és mért írkálnak itt róla!

2010. dec. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek az utolsó válaszolóval,főként az utolsó mondatával.

Én speciel utáltam az x-et,és nem is néztem soha nem is tudtam mi történik benne,aztán később már bele-bele nézegettem s nagyjából nyomon követtem,mi történik benne,de csakis a versenyzők miatt,a körítés egy nagy nulla,ezért nem is vagyok nagy x-es.A Megasztár viszont a passzióm volt,csak volt,nagy a csalódásom mindkét műsorban.

A Való Világ minősíthetetlen,az ország és az rtl klub szégyene,egyetlen percet nem tudnék belőle megnézni(én inkább ennél a műsornál tapasztaltam azt amit te kérdező),ahogyan a Csillag születikből sem.

2010. dec. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értem én se minek kell mindenhol hagoztatni hogy nem nézek egy műsort


Eszembe nem jutna például minden vámpíros filmhez beírni hogy nagy szar és csak nyomorékok nézik

Nem olvasom el a kérdést ennyi.

2010. dec. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!