Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is Alekosz egy...

Szerintetek is Alekosz egy beképzelt, kö*ög tahó aki nem foglalkozik mások érzéseivel?

Figyelt kérdés
A mai adás kiakasztott.Nem veszi észre magát, a nők szinte mind megutálták, LAcit is minek kellett fellökni, nem tudom.Ha megmondják neki milyen ember, csak mosolyog és nem érzi magát hibásnak.Még amikor Lacit fellökte akkor is csak mentegetőzött.Az elején bírtam de kiderült hogy ez az ember egy nagy nulla.
2010. dec. 12. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:

mindennek az az oka hogy nem kaphat meg egy nőt sem és egyre több feszkó gyűlik benne.

szerintem nem szocializálódott, nem tudja kezelni a helyzeteket.

2010. dec. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem villa kompatibilis :)))
2010. dec. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rosszul időzített.Elhamarkodta.Kb 2 hét múlva kellene elkezdenie csajozni,addig meg csak ellenie.

Egyébként meg teljesen jogosan gondolhatta,hogy a sok rin-gyó közül valamelyik terpeszt.Az egész erre van kihegyezve úgyis.Dugjatok a kamera előtt!Csak azt nem vette számításba,hogy a műsorban nem sima rin-gyók vannak,hanem magamutogató,egoista rin-gyók,ez meg már másik kategória.

2010. dec. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden mozdulatuk meg van játszva!!!
2010. dec. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

alekosz k..va jó arc.. eredti, kanos, perperverz..:D

anikó meg zsuzsi nem való a villába.. ja meg jerzy

2010. dec. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alekosz a legnagyobb arc. Miatta éri meg nézni ezt az egész műsort. Szurkolok neki, hogy minél tovább menjen.
2010. dec. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!