Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Bunda az egész, mi? Veca apja...

Mrs. Valaki kérdése:

Bunda az egész, mi? Veca apja lefizette az x- faktort. Nem igaz!

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 16:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem is Ő volt a kedvencem..:S
2010. dec. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nikolas-Veca döntőnek kellett volna lennie.

És mindenki támadja Vecát,hogy azt mondta,hogy aki idáig rászavazott,szavazzon Nikolas-ra.:DNem tudom mi bajuk van ezzel.Nikolassal volt a legjobban.Én is akkor találkoztam vele amikor vele volt[és nem a corvin sétányon,hanem máshol].A Norbi rajongók meg ki voltak akadva.-.-"

Veca tehetséges mind hangilag mint előadásilag.Csak így könnyebb,hogy bunda és lefizették,hogy idáig eljutott.Szerintem nem kéne ezzel foglalkoznia se Vecának se nekünk:)

2010. dec. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
persze h bunda, de ez már az elejétől köztudott volt
2010. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Veca kiesett mert nem szavaztak rá elegen.

eddig azért maradt bent mert szép lány és szeretik a hangját.

nekem az elejétől nem volt szimpi, nagyon nem szerettem.

Láttátok mennyire nagy dolgot csináltak belőle hogy kiesett?

Mutatták a fókuszban h csak ezért esett ki mert nem szavaztak a barátok, mert azthitték biztos bejut. Annyira felfújták az egészet, bezzeg mikor más esett ki, pl Tomika akkor nem csináltak akkora dolgot belőlle!

2010. dec. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
hát igen, pedig Tomikának kellett volna megnyernie, mert ő a legaranyosabb srác
2010. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
de biztos forrásból hallottam h meg volt rendezve a megasztár is meg az x-factor is, ki voltak előre osztva a szerepek h kinek mikor kellet kiesnie (nem azért de Tomikának és Dávidnak kellett volna nyernie sztem ...)
2010. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ja meg hallottátok h Reni és András állítólag nem csak összejöttek, de még paráználkodtak is a megasztár-házban !!! azért ez durva .......
2010. dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a válaszokat, talán már írta valaki, hogy:

Miből gondolja azt bárki is, hogy aki annyira ismert, mint Janicsák István (annyira, hogy nekem a neve kb. beugrott, de utána kellett néznem, hogy ki is pontosan), annak annyi pénze van, hogy lefizesse a műsort? Nem mondom, hogy nincs neki, de biztos nem a Zizi labor miatt van, ha van! És akkor már akárki apja is lefizethette volna a készítőket!

2010. dec. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!