Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Most VV Zsuzsi tényleg olyan...

Most VV Zsuzsi tényleg olyan ronda, ahogy sokan mondják?

Figyelt kérdés

[link]

Oké, én is tudom, hogy nem annyira bombanő, mint pl. a harmadik leányzó volt ott meg amúgy sem annyira extra... De miért mondják sokan, hogy olyan rettttenetesen ronda??? Azért nem is testes - jó, van rajta mit fogni, de nem kövér -, az arca sem ronda...

[link] - Ha rá mondják, hogy ronda, ok... De Zsuzsit miért kell bántani a KÜLSEJE miatt ennyire? (Viselkedés, jellem más téma.)

Az én arcom spec. eléggé hasonlít az övére, de sosem gondoltam volna, hogy ennyire ocsmánynak tartanak, nem tapasztaltam...


L20


2010. dec. 19. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég ócsmány, még kifestve is. Nem nézem különösebben a műsort, de elég látnom annyit is amennyit bemutatóba adnak, és ott akárhányszor láttam, hát elég ronda. De szerintem azért támadják ennyire a külseje miatt, mert bombanő kategóriában indult. És nem hogy az alakja nem bomba, de még az arca se valami szép...Ezért. Én sem foglalkozom így a külsőségekkel, de tátott szájjal néztem, hogy ez a nő miért bomba, meg hogy lehe playmate...
2010. dec. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most néztem csak meg a képeket. A beszavazáson tényleg elég normálisan nézett ki, de a villában valahogy mindig csúnya. És ez azért durva, mert modell, és ezzel a külsővel meghazudtolja a hivatását, és a bombanő voltát...
2010. dec. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg akkor, mikor nincs rajta egy tonna festék. A villában például már nagyon ronda, ott nincs húsz sminkes, aki kiretusálja.


Amúgy nem az alkatával van gond, hanem az arcával. Az tényleg nagyon ronda...

2010. dec. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy tényleg a bombanő kategória miatt. Mert amúgy ha azt nézem, a villában nincs is kimondottan szép nő. Giginek sincs szép arca + a teste is elég kis nyomi, Zsófi katasztrófa, Szandika is, Éva sem egy szépség, a házaspár női fele full átlag... Esetleg még az Anikó szép (az én megítélésem szerint).
2010. dec. 19. 11:26
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Én utálom Zsuzsit, de azt nem lehet rá mondani, hogy csúnya.Persze ízlések és pofonok, de szerintem azok, akik azt mondják rá, hogy csúnya, egyszerűen irigyek.
2010. dec. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezért írtam, hogy a viselkedés más téma. Most ha semmi vizet nem zavarna, full szürke lenne, akkor lehet, hogy nem mondanák rá azért, csak mert utálják. Ott van Zsófi, olyan, mint egy fostos macska, a feje is gusztustalan, mégsem bántják.
2010. dec. 19. 11:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is azért bántják, mert a BOMBANŐK-kategóriában indult, amúgy a beszavazóján szép volt, de a villában már nem, ott nem festik őket ki profi sminkesek!

Én Anikót mondanám szépnek. Egyik lány sem csúnya, csak olyan átlagosak, kiéve Szandika, mert elrontotta magát a plasztikával!

2010. dec. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért bántják, mert egy sz.rkavaró, kétszínű, alattomos dög.
2010. dec. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Te meg nem tudsz szöveget értelmezni. Leírtam, hogy a jellemégtől függetlenül kérdezem.
2010. dec. 19. 12:41
 10/10 anonim ***** válasza:

"Most ha semmi vizet nem zavarna, full szürke lenne, akkor lehet, hogy nem mondanák rá azért, csak mert utálják"


Akkor is utálnák a viselkedése miatt.És ha jófej lenne, nem piszkálnák akkor sem, ha jól néz ki.

2010. dec. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!