Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek, h a megaszt...

Mi a véleményetek, h a megasztárt Tolvaj Renáta nyerte, az x faktort pedig Vastag Csaba?

Figyelt kérdés

Én a megasztárban a Kökény Attilának,az x faktorban pedig Takács Nikolas-nak szurkoltam.Szívesebben hallgatnám Attilát,mint Renit.Szerintem ők érdemelték volna meg a legjobban.Amúgy Liptai Klaudia Jósnője megjósolta,h az X faktort a Vastag Csaba nyeri,megasztárban pedig azt mondta Kökény Attila foga fogja megnyerni.Hát az utolsó nem jött be,sajnos.De Nikolas szerintem még híres lesz,mert nagyon jó a hangja,biztos kapkodni fognak utána a zenészek stb.

Szerintetek?


2010. dec. 20. 08:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

--foga--

Bocsi az írásért,siettem.

2010. dec. 20. 08:39
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
En is Nicolasnak drukkoltam,a megasztart nem neztem,a velemenyek megoszlanak,varhato volt Vastag Csaba gyozelme,ugyanis Nicolasnak hatranya szarmazott abbol hogy Szlovakiai magyar,rengeteg rosszat ,nacionalista megnyilvanulast olvastam rola,foleg a You tube-on.Sajnos .
2010. dec. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Teljes mértékben osztom a véleményed. Én is Kökénynek meg Nikolasnak szurkoltam, mégpedig azért mert mindkét esetben jobbak voltak az említettek. Csaba rengetegszer volt hamis, még a célegyenesben is, míg Nikolas soha... Reniék esetében pedig ne is említsük azt a Poker Face-t, meg aztm hogy az utolsó körökben mindig kieső helyen volt, aztán hirtelen nyer...


El is döntöttem, hogy ezután csak olyan tehetségkutatót nézek, ahol egy szakmabeli zsűri dönt, nem pedig a botfülű nézőközönség, akkor legalább tényleg a legjobb nyer.

2010. dec. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

A Megasztárban jó h a Reni nyert,mert neki szurkoltam, de az X faktort Vecának kellett volna megnyerni szerintem.

szal az egész X faktor egy fos-.-"

2010. dec. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

A megába bele-belenéztem,a filmek reklámja alatt,Caramel óta nem láttam ott tehetséget,és nem igazán kötött le,a x-ben Nikolas volt a kedvencem,így nagyon sajnálom,hogy nem ő nyert,de nem mindig az első a győztes.

Bár biztos jól lejáratják előtte ezzel a tavalyi lemezszerződéssel...,de aki kedveli,annak mindegy,csak énekeljen:)

2010. dec. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

A Megában örülök, de mindegy ki nyerte volna, mert nagy egyéniségek.


Az RTL meg megint befürdött ezzel a Vastag gyerekkel. Megint egy szürke-egér nyerte, aki annyira viszi mint Tabáni. Semmire.

2010. dec. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Az a véleményem, hogy a megasztárban Tolvai Renátának kellett volna kiesnie legelsőnek! Kökény Attilának pedig nyernie kellett volna, messze ő volt a legjobb, ha nem lett volna csalás...

X-faktort nem néztem, csak néha. Vastag Csaba szimpatikusabb volt Nikolasnal, viszont Nikolas jobban énekelt talán...

2010. dec. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Én is Nikolasnak szurkoltam!!!! Neki kellett volna nyerni! Tuti, hogy sikeresebb lesz a Csaba, én biztos vagyok benne!
2010. dec. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Ha a megasztárt Kökény nyeri, az X-faktort meg Nikolasz, vagy akárki más, akkor is ugyanitt tartanánk, mindig van, akinek nem tetszik! De könyörgöm, valakinek meg kellett nyerni....mindenki azon háborog, hogy miért ez, meg miért az nyert...

úgy látszik az én agyammal van v.mi baj, mert én örülök, hogy a megasztárt Reni, az X-faktort Csaba nyerte!!!!de örültem volna akkor is, ha Attila és Nikolas nyer! mindannyian nagyon tehetségesek!!! amúgy Nikolas unalmas dalokat választott, ráadásul agyoncifrázta mindenféle hajlítással, a rengeteg vibrato-tól meg néhány dala szinte már hallgathatatlan volt, ennek ellenére én szeretem a mély hangját!!! Csaba viszont, egyszerűen, tisztán és nagyon érzelmesen adta elő a dalait, nekem személy szerint emberileg is szimpatikusabb!

Reni győzelme inkább a szerencsén múlott, de megérdemelte a győzelmet szerintem. Attila amúgy 20 éve a pályán van, ha ő nyert volna, azt tartaná mindenki igazságtalannak a 20 éves Renivel szemben!!!

2010. dec. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, mármint sikeresebb lesz a Csabánál, azt karatm írni!!!! / még jó!!! /:)
2010. dec. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!