Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért kell ennyit pattogni...

Miért kell ennyit pattogni azon, hogy ki nyerte az X-faktort?

Figyelt kérdés

Néha már kiábrándító,hogy Magyarország nézőközönsége olyan, mint egy hisztis ötéves, aki csak duzzogni tud, ha valami nem tetszik neki.


Csabának és Nikolasnak is jó hangja volt, ennyi. Hogy kinek melyik hang tetszett jobban, ki volt szimpatikusabb, ez már egyéni vélemény. Lehet, hogy az egyiket valaki bájgúnárnak tartja, a másikat hülye szlováknak, de attól még józan paraszti ésszel el kell tudni ismerni, hogy igenis jól énekelnek - jobban, mint az átlag.


Ehhez képes a Nikolas-pártiak most felháborodottan vergődnek, amiért Csaba nyert, azonnal bundát kiáltanak, csalást emlegetnek, virnyognak azért, mert a többségnek esetleg ő tetszett.

A Csaba-pártiak kárörvendően röhögnek a tenyerükbe, szánalmasan mocskolják Nikolast, mert ők úgyis tudták, hogy rossz, fújolnak és gúnyolódnak.


Emberek, komolyan ezen a szellemi szinten álltok? Ennyire rosszindulatúak és gyűlölettel teliek vagytok?

Mi lenne, ha az összeesküvés-elméletek és gyűlölködés ellenére inkább örülnétek, hogy élnek tehetséges emberek a világon, akiket jó hallgatni. Nem ezen a 12 millió forinton múlik, hogy kinek ível fel a karrierje ezután...


2010. dec. 20. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:

leegyszerűsítem :

ha azt az egyszerű kérdést tenné fel valaki,hogy melyik szebb szín a kék vagy a zöld,abból is vita lenne:)


jobb lenne,ha mindenki azt mondaná,hogy "de jó,hogy Csaba nyert"?

akkor azon vitáznánk,hogy ki szerette hamarabb,ki szereti jobban,ki ismeri stb.

2010. dec. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, mondja azt, hogy: "Korrekt, hogy egy tehetséges ember nyert. "
2010. dec. 20. 17:15
 3/10 anonim ***** válasza:
a tehetség megítélése is mindenkinél más,nem vagyunk egyformák,ilyen az emberi természet
2010. dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolóval egyetértek, lehet, hogy valakinek egyikük hangja sem tetszett, valakinek Csabáé jobban, vagy Nikolasé jobban. Én soha nem akartam dönteni közöttük, de valamiért Csabi közelebb áll a szívemhez, és ettől a hangja is jobban tetszik. Valaki pedig Nikolassal érez így... :) Szerintem van jogunk kimondani, hogy ki a jobb (nekünk!), viszont egyetértek vele, hogy ezt legtöbbször nagyon csúnyán és elfajzottan tesszük. Sajnos ez ellen semmit sem vagy csak keveset lehet tenni.

A legfontosabb az lenne, hogy magukat a versenyzőket megvédjük ettől.

Száz szónak is egy a vége, igazad van :)

22/L

2010. dec. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igazad van. Tényleg olyan szinten tudnak itt szitkozódni, hogy az már szégyen. Csak mert nem az ő elképzelésüknek megfelelen alakult a verseny. Már én is párszor hangot emeltem ezzel kapcsolatban, hogy hagyjuk már abba a bundázást, meg mások szidalmazását. Én örltem volna annak is ha Nikolas nyer, de így is jónak tartom. És ha ellenkezőképpen alakult volna, akkor ugyanez lenne helyzet, Nikolast szidnák, hogy mért ő nyerte meg. Sose lesz olyan, ami mindenkinek megfelel. És egyszerüen nem tudják elfogadni, hogy így történt, és kész.
2010. dec. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csabának drukkoltam, de arra számítottam, hogy Nicolas nyeri meg. Meg is lepődtem, hogy nem így történt. Nem örültem volna, ha Nicolas nyer, de biztos nem kezdtem volna el puffogni azon, hogy így történt. De szerintem bárki nyerte volna, akkor is ugyanez lett volna, hogy az ország fele örül, a másik fele meg utálkozik.

Csak utóbbiak mindig hangosabbak...

2010. dec. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is Csabinak drukkoltam,irgalmatlan mennyiségű sms-t küldtem rá. De aki bent volt ebben a 12-ben,minden esélye megvan rá,hogy nagyobb hírnévre tegyen szert,mert mind a 12-en tehetségesek. Nem kell ezt így felfújni. :)


Kérdező: A Csaba fanok kárörvendenek? Érdekes,sehol sem látni,hogy Nikolast szidják...

2010. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: tudod azért nem,mert Csabika nyert...De ha Nikolas nyert volna,ugyanúgy puffognának...


Ilyen a magyar virtus

2010. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én nem azt mondom, hogy ne véleményezzük, hogy melyik tetszik nekünk, persze hogy mindenkinek más a szép, ezt leírtam - csak azért mert az egyik tetszik, a másikat ne a legalpáribb stílusban hordják mér le a sárga földig.


személy szerint ugyanis rengeteg ilyen hozzászólással találkoztam, s nem csak itt.

2010. dec. 21. 11:23
 10/10 anonim válasza:

Végre egy okos ember!!!!

Már én is szerettem volna valami hasonlót írni, köszi hogy megtetted. Osztozom a véleményeden.

Emberek: nőjünk fel és próbáljuk emberhez méltóan kinyilvánítani véleményünket...!

2010. dec. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!