Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem unjátok már a sok giccses...

Nem unjátok már a sok giccses karácsonyi filmet a tv-ben? Minden évben ugyanaz megy.

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 15:59
 1/7 anonim válasza:
Én igen.Minden évben ismétlik magukat:-)
2010. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, az a baj, hogy ismétlik őket. De a reszkessetek betörőket - ami például a kedvencem - bezzeg nem adták le:@

Meg mik voltak még? Annyira nem is néztem. A kelekótya karácsonyt is szeretem, azt is leadják szinte minden évben, de már rég láttam, azt most jó volt megnézi. A Shrekből az angyal is nagyon unalmas, meg az RTL-en ma mént a a pót télapó vagy mi, az is áááá!!!

Ezek olyan gagyik! Meg votl még egy csomó, láttam a porton, csak nem néztem egyiket sem:)) Nemhogy leadták volna a Bunyó Karácsonyigot, meg mondjuk a Karácsonyi lidércnyomást, stb.

De hát ez van. Nem kell nézni:) Én letöltöttem amit nézni akartam, így nem volt ebből gond:D

Meg miért, az nem durva, hogy szenteste való világ a főműsor?

2010. dec. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a való világrül már nem is beszélve,azt bocsi,de kifelejtettem
2010. dec. 27. 15:58
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem is.

persze kell a karácsonyi hangulat,de minden évben ugyanaz van.:O

2010. dec. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Reszkessetek betörők ment az egyik kisebb adón. Egyébként késő éjjel volt egy nagyon jó film (gorillákról). Más semmi, csak Shrek és gyerekfilmek.
2010. dec. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ValóVilág karácsonykor: könnyhullató műsor, jaj de jó lenne otthon, beküldött élettárs. Nulla.
2010. dec. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De még mennyire, vagy mesefilm megy vagy valami olyan amit legalább már 5x láttam :S
2010. dec. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!