Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok hozzá, hogy VV...

Mit szóltok hozzá, hogy VV Anikó nem kapott semmit se karácsonyra a rokonaitól?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha csak olyanok írnának, akik szeretik és nézik is a műsort.

Előre is köszke.


2010. dec. 26. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nagyon szemét anyja van neki. Már ne haragudj,de milyen dolog,hogy még egy betűt sem küldött neki?! Azért köszönöm szépen,ilyen anyát.....

A többieknek tisztességgel küldtek ajándékokat,leveleket,Ő meg szegény semmit sem kapott. Bár azért rájátszott a dologra Bécivel kapcsolatban szerintem,de akkor sem illette volna ezt.

2010. dec. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind benne volt a "forgatokonyvbe". Minnel tobb ember van "felhaborodva", annal tobb nezi a musort.
2010. dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szegényt sajnáltam :S de am mikor vették el az ajándékokat akkor ott volt egy nagy maci az Anikónak...de hát akkor azt ki küldte neki ?o-O
2010. dec. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is sajnáltam szegényt.Szar érzés lehet.
2010. dec. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem is kamu volt :D nem tudom elképzelni hogy nem kuld senki neki semmit, vkit meg kellett szivatni hat rá esett a választás...:D :S de amugy szar lehet neki :S
2010. dec. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen, én is láttam a nagy macit a kezében, később meg valakinek az ágyán landolt, de nem figyeltem, hogy kién.

Gondoljátok, hogy a műsorszervezők generálták az egészet, hogy legyen egy kis sírás-rívás?

Én is az előre megírt forgatókönyvre gondoltam, hogy műbalhé volt az egész, mivel Anikó népszerűsége nem túl nagy se kint, se bent, még a "friss hús" ildikó is rögtön rá voksolt, hogy őt jelölné.

:P

Sz*r ügy.

2010. dec. 26. 18:00
 7/13 A kérdező kommentje:

Bocsi: Ildikó.

:))

2010. dec. 26. 18:01
 8/13 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni, hogy meg volt tervezve, kell a műsor, meg hogy a nézőknek is legyen miről csámcsogni. De nagyon rossz lehetett neki, főleg ha tényleg igaz.
2010. dec. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A tegnapi adás érdekes volt, hogy videó üzenetben viszont köszöntötte az anyja.

Lehet, hogy előbb kész voltak ezek és utána küldtek illetve nem küldtek ajándékokat, szerintem, ha megkapta volna ezt előzőleg, nem tört volna el a mécses..

2010. dec. 27. 08:55
 10/13 anonim ***** válasza:
MEGJÁTSZÁS VOLT AZ EGÉSZ ENNYI!!! -.-
2010. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!